بسته خبری پلیس مازندران| از کشف خودرو تا دستگیری سارقان موتورسیکلت

بسته خبری پلیس مازندران| از کشف خودرو تا دستگیری سارقان موتورسیکلت

سرهنگ علی داداش تبار در بیان جزئیات این خبر گفت: با توجه به افزایش وقوع سرقت وسایط نقلیه در سطح این شهرستان، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران آگاهی ضمن بررسی صحنه های مربوطه و جغرافیای جرم با تقویت واحدهای گشتی در بازه مربوطه و احضار سارقان سابقه دار، طرح بازدید و سرکشی از توقفگاه‌ها، تعمیرگاه‌های وسایط نقلیه و پارکینگ‌ها و واحدهای صنفی مرتبط با تمامی امکانات موجود، بمدت ۵ روز در سطح این شهرستان به مرحله اجرا گذاشتند.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل، تصریح کرد: ماموران در اجرای این طرح موفق به کشف ۲ دستگاه خودرو ،۸ دستگاه موتورسیکلت و دستگیری ۵ نفر سارق و مالخر شدند.

دستگیری سارق قطعات خودرو در ساری 

فرمانده انتظامی شهرستان ساری از دستگیری سارق سابقه دار قطعات خودرو با ۶ فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد

سرهنگ عبدالله حسن زاده با اعلام این خبر، گفت: به دنبال تعدد وقوع سرقت قطعات خودرو در سطح شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۳ کمربندی در حال گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی فرد سارق را در حین سرقت شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، تصریح کرد: متهم دستگیر شده که دارای سابقه سرقت نیز بوده است به ۶ فقره سرقت قطعات خودرو در یک ماهه کذشته اعتراف کرد.

سرهنگ حسن زاده در پایان ضمن تقدیر و قدردانی از همکاری مردم با پلیس از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله با مرکز فوریت های ۱۱۰ تماس حاصل نمایند.

دستگیری سارق سیم و کابل برق در حین سرقت 

فرمانده انتظامی شهرستان نکا از دستگیری سارق سیم و کابل برق در حین سرقت با ۶ فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ قاسم عزیزی در بیان این خبر گفت: در پی  وقوع چند فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه های توزیع این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران دایره تجسس کلانتری ۱۱شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در این راستا ماموران، سارق سابقه دار را حین سرقت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نکا تصریح کرد: سارق دستگیر شده تاکنون به ۶ فقره سرقت سیم و کابل برق اعتراف کرد که پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

دستگیری سارقان مزارع و باغات در بهشهر 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از شناسایی و دستگیری سارق مزارع و باغات با ۸فقره سرقت در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ حسن عنایتی با اعلام این خبر، بیان داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از مزارع و باغات در سطح شهرستان بهشهر، موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه سارق را در این ارتباط شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، تصریح کرد: متهم در بازجویی های ماموران انتظامی به ۸ فقره سرقت از مزارع و باغات کشاورزی اعتراف کرد.

دستگیری سارقان ۸ دستگاه موتورسیکلت در گلوگاه 

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه از دستگیری۲ سارق موتورسیکلت و اماکن خصوصی در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمود کلوانی در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع سرقت موتورسیکلت و اماکن خصوصی در سطح شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

وی افزود: کاراگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات پلیسی ۲ سارق حرفه ای را در شهرستان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های فنی پلیس به سرقت ۸ فقره موتورسیکلت و اماکن خصوصی در سطح شهرستان اعتراف و پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سرهنگ کلوانی با بیان این که این ۲ سارق

دست به سرقت موتورسیکلت هایی زده بودند که فاقد قفل و تجهیزات ایمنی ضدسرقت بود، خاطرنشان کرد: راکبان موتورسیکلت هنگام ترک وسیله نقلیه خود، حتماً آن را به تجهیزات ایمنی ضدسرقت از جمله قفل و زنجیر مجهز کرده تا فرصت هرگونه سرقت از تبهکاران گرفته شود.