رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل :

بزرگترین سالن تنیس روی میز شمال کشور در بابل افتتاح می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان بابل از افتتاح بزرگترین سالن تنیس روی میز شمال کشور پنج شنبه ۱۵ تیرماه همزمان با برگزاری مسابقات جام بزرگ نوشاد کاپ در این شهرستان خبرداد.

به گزارش حرف آنلاین ؛ لیلا عرب فیروزجایی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل گفت: بزرگترین و مجهزترین سالن ورزشی تنیس روی میز شمال کشور با سرمایه گذاری بخش خصوصی پنج شنبه ۱۵ تیرماه با حضور رئیس فدراسیون تنیس روی میز در بابل به بهره برداری می رسد.

او با بیان اینکه این مجموعه به عنوان کمپ تیم ملی نیز قابل استفاده است، افزود: میز‌های تنیس روی میزی که در این سالن نصب خواهند شد مطابق با استاندار‌های روز دنیا و مسابقات جهانی است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل تصریح کرد : تنیس روی میز در شهرستان بابل از پیشینه غنی برخوردار است بگونه‌ای که اکنون ۱۵ باشگاه تنیس در این شهرستان در حال فعالیت هستند.

لیلا عرب ذکر کرد : شهرستان بابل به دلیل حضور نوشاد و نیما عالمیان به پایتخت تنیس روی میز مشهور است به همین دلیل اداره ورزش و جوانان بابل و هیات تنیس مازندران تصمیم گرفتند تا مسابقاتی با عنوان جام نوشادکاپ در بابل برگزار کنند.

وی ادامه داد : این مسابقات با حضور ۲۰۰ ورزشکار مرد در رشته تنیس روی میز که ۱۰ تن آنان ملی پوشان این رشته هستند پانزدهم و شانزدهم تیرماه در سالن دانشگاه علوم پزشکی بابل برگزار می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابل اظهار کرد : به نفر اول این دوره از مسابقات ۱۵ میلیون تومان، نفر دوم ۱۰ میلیون تومان و نفر سوم ۵ میلیون تومان تعلق می‌گیرد.