بررسی موانع تولید در شهرک صنعتی نوشهر

امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از شهرک صنعتی نوشهر بازدید و به بررسی موانع و مشکلات و اخذ تصمیم درخصوص رفع آن پرداخت. به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی در جریان بازدید از پروژه ها و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی نوشهر گفت: در سالی که […]

امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران از شهرک صنعتی نوشهر بازدید و به بررسی موانع و مشکلات و اخذ تصمیم درخصوص رفع آن پرداخت.

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی در جریان بازدید از پروژه ها و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی نوشهر گفت: در سالی که براساس فرمایشات مقام معظم رهبری به شعار تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها مزین گردیده و سیاست دولت مردمی نیز بر حمایت همه جانبه در تقویت صنایع کوچک و متوسط و رشد و توسعه تولید و افزایش اشتغال قرار گرفته، شرایط بسیار خوبی برای حضور سرمایه گذاران در عرصه صنعت و تولید فراهم شده است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: جهادگران صنعت و تولید باید از خلاقیتها و ابتکارات خود بمنظور رهایی کشور از مشکلات اقتصادی و تحریمهای ظالمانه دشمنان، حداکثر استفاده را ببرند.

وی بیان داشت: ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی در مازندران بمنظور توسعه اقتصادی و جذب صنعتگران و هدایت سرمایه گذاران به سوی تولید و کار بوده که با اجرای قوانین مربوطه و رعایت شرایط محیط زیست، در نقاط مختلف استان جانمایی و راه اندازی شده اند و از امکانات زیربنایی لازم شامل آب، برق، گاز، مخابرات و راه دسترسی، بمنظور حضور علاقمندان به حوزه صنعت و تولید، برخوردارند.

امینی اظهار داشت: شهرک صنعتی نوشهر با تصویب هیئت دولت در سال ۱۳۷۱ اخذ مجوز نمود و در سال ۱۳۸۲ عملیات عمرانی آن آغاز گردید که در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار و در همجواری با مسیر اصلی به پایتخت، با انعقاد ۱۱ فقره قرارداد با حجم سرمایه گذاری ۶۱ میلیارد ریال راه اندازی شد و در حال حاضر دارای ۵ واحد تولیدی بهره بردار و فعال با حجم سرمایه گذاری ۵۰ میلیارد ریال و اشتغال ۵۲ نفر می باشد.

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: در شهرک صنعتی نوشهر بیش از ۱۵ پروژه عمرانی شامل ایستگاه پمپاژ و شبکه توزیع آب، مخزن فلزی ۱۰ مترمکعبی و منبع تأمین آب شهرک از انشعاب اداره آب و فاضلاب شهرستان، خط انتقال برق ۲۰ کیلوولت با ظرفیت ۶ مگاوات و شبکه برق و روشنایی معابر داخلی، ساختمان ایستگاه تقلیل فشار گاز به انضمام تجهیزات و شبکه داخلی گاز و اتصال به ایستگاه و نصب علمکهای گاز واحدهای تولیدی و ترمیم مسیرهای حفاری و لوله گذاری گاز، برقراری مسیر خط تلفن ثابت و اتصال اینترنت و اقدامات لازم برای ارتقاء کیفیت تلفن اینترنت با تأمین نصب دکل مخابراتی، کانال هدایت سیلاب بانضمام حوضچه آرامش، مخزن بتنی ۱۰۰ مترمکعبی آب، جدول و کانیو هدایت آبهای سطحی، زیرسازی و آسفالت بیندر و توپکا معابر داخلی، اجرا شده است.

گفتنی است، مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران پس از بازدید از واحدهای تولیدی و پروژه های عمرانی شهرک صنعتی نوشهر، در نشست با اعضاء هیئت امناء این شهرک، به بررسی موانع و مشکلات و اخذ تصمیم درخصوص رفع آن پرداخت.