بررسی مشکلات واحدهای شهرک صنعتی شهدای محمودآباد

حرف آنلاین: با حضور فرزانه نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد برگزار شد. ولی اله فرزانه در این جلسه با اشاره به اینکه موانع و مشکلات واحدهای صنعتی موجب کاهش راندمان تولید خواهد شد بیان داشت: متأسفانه وجود […]

حرف آنلاین: با حضور فرزانه نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی و امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد برگزار شد.

ولی اله فرزانه در این جلسه با اشاره به اینکه موانع و مشکلات واحدهای صنعتی موجب کاهش راندمان تولید خواهد شد بیان داشت: متأسفانه وجود بعضی سرمایه گذاران فاقد اهلیت، مانع حضور سرمایه گذاران واقعی می گردد و این امر، جلوگیری از رشد مناسب تولید و اشتغال را بدنبال خواهد داشت.

نماینده مردم محمودآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مازندران از رشد صنعتی کمتری نسبت به سایر استانها برخوردار است و با توجه به استقبال زیاد سرمایه گذاران در این استان خصوصاً شهرستان محمودآباد، باید درخصوص ایجاد توسعه شهرکها و نواحی صنعتی، تصمیمی جهادی صورت پذیرد.

فرزانه اظهار داشت: مشکل برق و تغییر کاربری فاز توسعه از موانع بزرگ ایجاد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی محمودآباد بوده که با تعامل و همکاری دستگاههای اجرایی استان، باید سریعتر این مشکلات رفع شود.

امینی نیز با اشاره به لزوم تقویت موتور محرکه صنعت گفت: با پیگیریهای متعدد در سطح استان و کشور، مشکل برق و تغییر کاربری فاز توسعه درحال بررسی بوده که با تعامل و همکاری دستگاههای ذیربط، انشاء اله این مشکل در آینده ای نزدیک مرتفع خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: شهرک صنعتی شهدای محمودآباد مکان مناسبی برای فعالیتها و تلاشهای تولیدکنندگان این منطقه است و با فسخ زمینهای راکد و واگذاری آن به سرمایه گذاران دارای اهلیت کار، در آینده ای نزدیک شاهد اتفاقات خوبی در این شهرک صنعتی خواهیم بود.

در این جلسه، مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی شهدای محمودآباد نظیر احداث پست برق ۲۰/۶۳ کیلوولت و تغییر کاربری فاز توسعه، اصلاح و بازسازی میدان صنعت در ورودی شهرک و تعیین تکلیف مرغداری کنار شهرک و حریم آن بررسی شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.