بازگشت شجاعیان به فرم ایده آل

هافبک استقلال که با مصدومیت‌های زیادی دست و پنجه نرم کرد، این روزها به فرم ایده آل بازگشته و نشان داده می‌تواند مثل قبل مهره ای قابل اتکا باشد. تیم فوتبال استقلال در پنجمین شب از مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان رفت که این دیدار در پایان نود دقیقه نه […]

هافبک استقلال که با مصدومیت‌های زیادی دست و پنجه نرم کرد، این روزها به فرم ایده آل بازگشته و نشان داده می‌تواند مثل قبل مهره ای قابل اتکا باشد.

تیم فوتبال استقلال در پنجمین شب از مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الاهلی عربستان رفت که این دیدار در پایان نود دقیقه نه برنده داشت و نه گل تا امتیازات بازی به صورت مساوی بین دو تیم تقسیم شود. اولین تعویض فرهاد مجیدی در این بازی، ورود داریوش شجاعیان در ابتدای نیمه دوم بازی به جای احمد موسوی بود.

شجاعیان که بازی‌های ابتدایی آبی پوشان را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، بعد از آن برای دقایق اندکی مورد استفاده قرار گرفت که این دقایق رفته رفته بیشتر شد تا اینکه وی مقابل الاهلی توانست ۴۵ دقیقه مفید برای تیمش بازی کند.

به نظر می‌رسد شجاعیان که قبل از آسیب دیدگی‌های مهمی که از ناحیه رباط صلیبی زانو گریبانش را گرفته بود یکی از بازیکنان ثابت استقلال بود، اندک اندک به فرم ایده آل نزدیک می‌شود و چه بسا به زودی برای حضور در ترکیب ثابت این تیم بدل به یکی از کاندیداهای اصلی شود.

شجاعیان در نیمه دوم بازی استقلال و الاهلی پر تلاش، دونده و جنگنده بود و یکی از هافبک‌هایی بود که برای بازی سازی در خط میانی تلاش زیادی از خود نشان داد.