انتصاب بازرسان کرونایی

استاندار مازندران برای تکمیل حلقه نظارت بر اجرای درست تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونای استان ، بازرسان ویژه برای هر شهرستان منصوب کرد.بر اساس احکام جداگانه ای از سوی احمد حسین زادگان، بازرسان ویژه استاندار نظارت بر عملکرد ستاد مقابله با کرونای شهرستان را بر عهده دارند و در این راستا اقدام […]

استاندار مازندران برای تکمیل حلقه نظارت بر اجرای درست تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مقابله با کرونای استان ، بازرسان ویژه برای هر شهرستان منصوب کرد.بر اساس احکام جداگانه ای از سوی احمد حسین زادگان، بازرسان ویژه استاندار نظارت بر عملکرد ستاد مقابله با کرونای شهرستان را بر عهده دارند و در این راستا اقدام لازم را معمول و نتایج را هرروزه جهت تصمیم گیری لازم به مقام عالی دولت در استان ارائه می کنند.اسامی بازرسان ویژه استاندار مازندران و حوزه فعالیت آنها در شهرستان ها به شرح زیر است:

مهدی قاسمی ، مدیرکل برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری را به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های رامسر و تنکابن .

حمید بخشی ، سرپرست اداره کل پدافند غیرعامل استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های عباس آباد و کلاردشت.

 علی شیرازی ، مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های نوشهر و چالوس .

 علی اصغر احمدی ، مدیرکل مدیریت بحران استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های نور و محمودآباد .

مهدی گلچوب ، مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی استانداری‌ به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های آمل و فریدونکنار

محمد محمدی تاکامی ، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های بابل و بابلسر.

سید رحیم بخشی ، مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های قائمشهر و سیمرغ.

احمد توکلی ، مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل و ترافیک استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندار در شهرستان های سوادکوه و سوادکوه شمالی.

روح الله صادقی ، معاون امور سیاسی اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندر در شهرستان های جویبار و ساری.

سید صمد محمدی ، معاون اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندر در شهرستان های بهشهر و گلوگاه .

خسرو طالبی ، مدیرکل دفتر امور روستائی‌ و شوراهای استانداری به عنوان بازرس ویژه استاندر در شهرستان های میاندورود و نکا.