امیدوارم کمربند قهرمانی سازمان ACB را کسب کنم

گلادیاتور ایرانی یا همان قهرمان پرآوازه مسابقات رایزین ژاپن کسی نیست جزء امیرعلی اکبری قهرمان سابق کشتی فرنگی ایران، مردی که این روزها برای رسیدن به کمربند قهرمانی سازمان ACB  روسیه سخت در تلاش است تا این بار در رینگ “تزارها” کمربند قهرمانی دنیا را از آن خود کند، علی اکبری سال 2016 و ۲۰۱۷ […]

گلادیاتور ایرانی یا همان قهرمان پرآوازه مسابقات رایزین ژاپن کسی نیست جزء امیرعلی اکبری قهرمان سابق کشتی فرنگی ایران، مردی که این روزها برای رسیدن به کمربند قهرمانی سازمان ACB  روسیه سخت در تلاش است تا این بار در رینگ “تزارها” کمربند قهرمانی دنیا را از آن خود کند، علی اکبری سال 2016 و ۲۰۱۷ با سازمان ژاپنی «رایزین» قرارداد داشت و به افتخارات زیادی نیز دست یافت و حتی عنوان نایب قهرمانی در مسابقات رایزین را از آن خود کرد و با این موفقیت به سرعت از سوی سازمان روسی ACB که سطح بالاتری از رایزین دارد با پیشنهاد خوبی روبرو شد و حالا قرار است در چهار مبارزه تحت نظر این سازمان وارد رینگ شود.

امیرعلی اکبری در پاسخ به این سوال که چه زمانی مبارزه شما با حریف روسی در سازمان ACB آغاز خواهد شد گفت: از یک شنبه نخستین مرحله کمپ تمرینی ما آغاز شد، سه هفته اول تمرینات ما برای حضور در مسابقات روسیه قرار است در تهران برگزار شود،پس از آن یک مرحله اردوی خارجی پیش رو داریم که هنوز کشور محل تمرین مشخص نیست. 2 ماه دیگر اولین مبارزه من شروع خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در نخستین مبارزه قرار است با نماینده روسیه مبارزه‌کنی؟ عنوان کرد: بله، اولین مبارزه من در سازمان ACB با نماینده روسیه است، امیدوارم بعد از این بازی رنکینگ خوبی را کسب کنم تا در ادامه بتوانم کمربند قهرمانی این سازمان را کسب کنم.

نایب قهرمان مسابقات جهانی MMA در پاسخ به این سوال که چرا در نخستین مبارزه حریف روسی حاضر به مبارزه کردن با شما نشد، گفت: متاسفانه در اولین مبارزه حریف(فایتر) روسی خودش را به آسیب دیدگی زد و از ترس مبارزه کردن با من جا زد. حتما حکمتی در کار بوده است. به هر حال من با سازمان ACB قرارداد یک ساله دارم و قرار است چهار بازی برای این سازمان انجام دهم. امیدوارم در نخستین مبارزه مقابل نماینده روسیه استارت خوبی برای ادامه راه بزنم.

علی اکبری در پاسخ به این سوال که آیا نحوه مبارزه حریفان خود را آنالیز کرده‌ای یا خیر، گفت: فیلم مبارزات حریفم را دیده‌ام اما شناخت کافی از او ندارم و هنوز مبارزات او را آنالیز نکرده‌ام. قطعا در این فرصت باقی مانده مبارزات او را آنالیز خواهم کرد.

وی در پایان صحبت‌های خود از تمرینات بوکسی که زیر نظر مربی ایرانی خود دارد، عنوان کرد: تمرینات بوکس در ایران زیر نظر علیرضا استکی پیگیری می‌شود. در واقع صبح ها و بعدازظهرها با او تمرین بوکس می‌کنم. تمرینات کشتی را هم که خودم پیگیری می‌کنم تا از آمادگی لازم برخوردار باشم. متاسفانه در ایران مربی خوب در رشته جوجیتسو وجود ندارد و ناچارم تمریناتی در تایلند انجام میدادم را در تهران مرور کنم. زمانی که در کمپ تایلند بودم تمریناتی که زیر نظر مربیان پیگیری می‌شد را یاد گرفتم و همان تمرینات را در تهران انجام می‌دهم.