اجرای عملیات روکش آسفالت در سطح محورهای شهرستان نور

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نور از اجرای عملیات ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان با صرف اعتباری بالغ‌بر۳۷ میلیارد ریال خبر داد.  سلیمان ایزدی ضمن اعلام این خبر افزود: مؤثرترین شرایط برای حمل‌ونقل آرام و ایمن ، داشتن یک‌رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده […]

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نور از اجرای عملیات ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت در سطح محورهای ارتباطی این شهرستان با صرف اعتباری بالغ‌بر۳۷ میلیارد ریال خبر داد.

 سلیمان ایزدی ضمن اعلام این خبر افزود: مؤثرترین شرایط برای حمل‌ونقل آرام و ایمن ، داشتن یک‌رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و ازجمله اهدافی که این اداره برای دستیابی به آن تلاش می‌کند مطالعه و فراهم نمودن طرح‌های لازم برای انجام و اجرای رویه‌های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

ایزدی اظهار داشت: ازاین‌رو به‌منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی محورها اجرای عملیات روکش آسفالت محورهای چمستان _لاویج ، چمستان_ واز _گزنه سرا ، رویان _گلندرود در حال  اجرا می باشد.

وی در ادامه ضمن تأکید بر ایمن نمودن محورها برای سلامت عبور و مرور و توسعه آتی راه‌ها اظهار داشت: جاده‌ها ازجمله اموال عمومی است که قانون‌گذار حفظ ، حراست نگهداری ، تعریض و هرگونه فعالیت‌های مرتبط با آن را به این اداره کل محول نموده است.

رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای شهرستان نور خاطرنشان ساخت : هدف نگهداری راه ، تقلیل میزان خرابی راه و افزایش عمر آن ، کاهش هزینه‌های استهلاک وسایل نقلیه با تأمین سطوح عبور مناسب و مطلوب و همچنین ایجاد شرایط مناسب جهت رسیدن به‌موقع به مقصد با تأمین ایمنی است.

گفتنی است از ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه‌های موجود در مازندران ، مقدار۷۵۰ کیلومتر  مربوط به شهرستان نور می باشد.