3

خواهران منصوریان با انتشار ویدیویی ادعا کردند از سازمان صداوسیما اخراج شدند.

به گزارش “ورزش سه”، شهربانو منصوریان که باید تا کمتر از ۲ هفته دیگر در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ در رشته ووشو به مصاف حریفان برود، شب گذشته به همراه خواهرش سهیلا قرار بود در یک برنامه رادیویی شرکت کنند.با وجود هماهنگی های قبلی این مصاحبه انجام نشده و شهربانو منصوریان هم با انتشار ویدیویی ادعا کرده که او و خواهرش توسط حراست سازمان صداوسیما اخراج شده اند.قهرمان ووشوی زنان در این باره می گوید: «به رادیو ورزش دعوت بودیم اما متاسفانه ما را راه ندادند. برای اینکه می‌خواستیم در رادیو ورزش حاضر شویم، با لباس ورزشی برای مصاحبه رفتیم که به ما گفتند به خاطر پوشش نامناسب نمی‌توانید به داخل بروید. لباس ما کاملا پوشیده بود و نمی‌دانم دلیل این کارشان چیست. ما در اتاق انتظار بودیم که گفتند حراست ایراد گرفته و باید بیرون بروید!»شهربانو منصوریان دلیل این اتفاق را ایراد گرفتن به پوشش خود و خواهرش عنوان کرده و تصویری هم از ظاهر آنها منتشر شده است.

*توضیح مدیر رادیو ورزش درباره حواشی اخیر

مدیر شبکه رادیویی ورزش درباره جلوگیری از ورود بانوی ووشوکار ایران به این شبکه توضیح داد. خبر این اتفاق با عناوینی همچون «اخراج» ملی پوشان ووشو از رادیو در فضای مجازی منتشر شد و به بحث پوشش آنها نسبت داده شد که به همین دلیل واکنش های منفی بسیاری به دنبال داشت.اما غلامرضا میرحسینی، مدیر شبکه ورزش پس از این هجمه های ایجاد شده، نسبت به اتفاقات امروز توضیح داد. او در این خصوص گفت: مورد به وجود آمده ربطی به حجاب خانم منصوریان نداشت و جلوگیری از حضور ایشان به دلیل ناهماهنگی هایی است که میان عوامل دست اندرکار به وجود آمد و از این بابت عذرخواهی می کنیم.

حال با این تفاسیر و فیلم های موجود در شبکه های اجتماعی که از طرف خواهران منصوریان پخش شده که بوضوح مشکل حجاب را دلیل اخراج آنان عنوان می کنند باید دید کدام طرف واقعیت را بیان نمی کند .