گلزنی سردار به یوونتوس

در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته چند دیدار برگزار شد که در گروه H تیم یوونتوس ایتالیا با نتیجه پرگل ۴ بر ۲ برابر زنیت روسیه به پیروزی رسید. در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در حالی که تیمش با نتیجه ۴ بر ۱ عقب بود، در دقیقه ۹۲ گل دوم […]

در ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا شب گذشته چند دیدار برگزار شد که در گروه H تیم یوونتوس ایتالیا با نتیجه پرگل ۴ بر ۲ برابر زنیت روسیه به پیروزی رسید. در این بازی سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت در حالی که تیمش با نتیجه ۴ بر ۱ عقب بود، در دقیقه ۹۲ گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

آزمون بعد از مهدی مهدوی کیا مهدی طارمی، سومین بازیکن ایرانی است که در لیگ قهرمانان اروپا به یوونتوس گلزنی می‌کند. این گل البته برای آزمون از جهات دیگری هم مهم بود بخصوص اینکه آزمون مدت‌ها در این رقابت‌ها گلزنی نکرده بود و از سوی رسانه‌های روسی برای درخشش مقابل تیم‌های بزرگ اروپا تحت فشار قرار داشت.

در دیگر بازی این گروه تیم چلسی موفق شد با یک گل مالمو سوئد را از پیش رو بردارد. در گروه H، تیم یوونتوس با ۱۲ امتیاز صدرنشین است. چلسی، زنیت و مالمو به ترتیب با ۹، ۳ و صفر امتیاز در رده‌های بعدی هستند.

در دیگر مهم شب گذشته، بارسلونا با یک گل دیناموکیف را شکست داد و بایرن مونیخ با نتیجه ۵ بر ۲ بنفیکا پرتغال را از پیش رو برداشت. منچستریونایتد هم برابر آتالانتا به نتیجه تساوی ۲-۲ رسید.

این مسابقات امشب هم پیگیری می‌شود که در یکی از این بازی‌ها، تیم پورتو پرتغال با مهدی طارمی دیگر مهاجم تیم ملی ایران برابر آث میلان ایتالیا به میدان می‌رود.