سیدجلال و عالیشاه حذف شدند!

کنار گذاشتن کاپیتان‌های سرخ

در آستانه بازی پرسپولیس و شهر خودرو ، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم به کنارگذاشتن کاپیتان های این تیم در این دیدار گرفت .

حرف آنلاین : در آستانه بازی پرسپولیس و شهر خودرو ، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تصمیم به کنارگذاشتن کاپیتان های این تیم در این دیدار گرفت .

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰  امروز میزبان شهرخودرو مشهد در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور است.یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه این دیدار به دلیل رفتار غیرحرفه ای سیدجلال حسینی، امید عالیشاه و فرشاد فرجی تصمیم به اخراج آنها از جمع سرخپوشان پایتخت گرفت.

بازیکنان خاطی پرسپولیس پس از تمرین امروز از سوی یحیی گل محمدی اخراج موقت شدند تا حق اجازه حضور در اردوی تیم را نیز پیدا نکنند.سرمربی سرخپوشان پایتخت در حالی حسینی و عالیشاه را از لیست تیم کنار گذاشت که کاپیتان‌های اول و دوم پرسپولیس هستند. همچنین فرشاد فرجی قرار بود در دیدار فردا در ترکیب پرسپولیس بازی کند اما او نیز از جمع هم تیمی‌هایش کنار گذاشته شد.گل محمدی قرار است در نشست خبری پس از بازی درباره این موضوع صحبت کرده و گزارشی را بابت تخلف این بازیکنان به باشگاه پرسپولیس ارائه کند.

واکنش سید جلال

سیدجلال حسینی  درباره کنار گذاشته شدن از سوی یحیی گل محمدی برای بازی فردا مقابل شهرخودرو مشهد گفت: پرسپولیس دو بازی مهم دیگر پیش رو دارد و فعلا همه باید کمک کنند تیم نتیجه بگیرد.وی ادامه داد: در شرایط فعلی صحبت کردن به صلاح تیم نیست و می توان بعد از دو بازی در مورد مسائل تیم صحبت کرد.