در گفت وگو با حرف مطرح شد:

کشور به رئیس‌جمهوری با برنامه و معتقد به ظرفیت‌های داخلی نیازمند است

دبیر مجمع دانشجویان دانش آموختگان آزاداندیش مازندران (مدام) گفت: کشور به رئیس‌جمهور با برنامه و معتقد به ظرفیت‌های داخلی نیازمند است.

دبیر مجمع دانشجویان دانش آموختگان آزاداندیش مازندران (مدام) گفت: کشور به رئیس‌جمهور با برنامه و معتقد به ظرفیت‌های داخلی نیازمند است.

بهرام احمدی در گفت وگو با حرف آنلاین، ضمن دعوت از دانشجویان دانشگاهیان و اساتید و فرهیختگان استان مازندران به حضور فعال در موضوع انتخابات اظهار کرد: این تشکل بر حسب نیاز و با توجه به اینکه مجموعه دانشگاهی مازندران باید دارای تشکیلاتی باشد که بتوانند در خصوص موضوعات صنفی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی اعلام موضع داشته باشند و از این طریق با جامعه ارتباط برقرار کنند، تصریح کرد: این مجمع با حضور دانشجویان و تشکل های دانشجویی در سال 1386 تشکیل شده است و همواره سعی داشته تا در بزنگاه های حساس نظام و انقلاب نقش راهبری جامعه را داشته باشد و مسیر رشد و تعالی جامعه را به مردم معرفی نماید.

وی با اشاره به اینکه با توجه به اینکه انتخابات ریاست جمهوری و انتخاب رئیس جمهور نقش به سزایی در آینده جامعه دارد بنابراین این تشکل با بررسی های به عمل آمده و مطالعه دقیق برنامه ها و پیشینه کاندیداها و اطرافیان آنها تصمیم گرفته کاندیدای اصلاح را به مردم فهیم مازندران معرفی نماید.

وی ادامه داد: از آنجا که تبلیغات رسانه‌ای مسموم و جوسازی های ایجاد شده در فضای مجازی کشور انتخاب اصلح را برای مردم سخت و دشوار نموده است، این مجموعه بر خود وظیفه دانسته که به مردم عزیز ایران این هشدار را بدهد که دولت های اصلاحات که مسببان وضع موجود جامعه از نظر اقتصادی، معیشتی، فرهنگی و غیره هستند با شعارهای عوامفریبانه و کوته نظرانه قصد دارند مسیری را که انقلاب و شهید رئیسی بنیاد نهاده را متوقف نمایند و دولت را از مسیر پیشفت و تعالی منحرف نماید.

دوقطبی سازی کاذب در کشور

وی تصریح کرد: اینکه کاندیدای معرفی شده از سوی اصلاح طلبان متوسل به بعضی دوقطبی سازی های کاذب و ترساندن قشر جوان از آینده بدون هیچ گونه دلیل و مدرکی می نماید و از آن سوی هیچ برنامه ای را برای برون رفت از وضعیت موجود جامعه ارائه نمی دهد باید تفکر نمود که دولت روحانی که هشت سال همه امور جامعه را به ارتباط با غرب و امریکا گره زده بود و هیچ اقدام شایسته ای در بهبود وضعیت معیشتی مردم نداشته چگونه می تواند مجددا سکان دولت را در دست بگیرد مگر چه تفاوتی در نگاه کلان و سیاست های دشمنان ما ایجاد شده که بخواهیم مجددا به آن دولت اعتماد کرد.

این فعال سیاسی بیان کرد: سیاست اروپا و امریکا مگر تغییر نموده است که این مواضع بتواند روشنگر راه آینده کشور ایران باشد، معتقدیم این سیاست ها نه تنها تغییر نکرده بلکه با رای آوری ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا وضعیت بدتر نیز خواهد شد، لذا به رئیس جمهوری نیاز داریم که دارای برنامه باشد و توجه جدی به داشته های موجود و ظرفیت های داخلی نمایند و در توهم به سر نبرد و همه امور کشور را به برجام و ارتباط با امریکا گره نزند.

احمدی افزود: لذا با توجه به همه موضوعات مطرح در کشور از دانشجویان و دانشگاهیان عزیز درخواست داریم که ضمن بررسی در برنامه های اعلامی دکتر جلیلی جهت پیروزی دولت برنامه و حلال مشکلات و جلوگیری از رای آوری و بازگشت به عقب دولت پیر و خسته و متوهم به آقای دکتر جلیلی رای دهند و آحاد جامعه و نزدیکان خود را ترغیب به رای دادن به دولت برنامه دولت اقای دکتر نمایند. این مجمع با پشتوانه عظیم دانشجویان و دانشگاهیان فرهیخته بر این باور است که وظیفه ماست که نگذاریم که دولت تزویر و متوهم بر سر کار آید.