فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد؛

کشف ۳۵۰۰ تن روغن احتکاری به کمک سربازان گمنام در بهشهر

حرف آنلاین: فرمانده سپاه کربلای مازندران گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه کربلا به فضل الهی و اشراف اطلاعاتی و رصد دقیق توانستند ۳هزار و ۵۰۰ تن روغن خام خوراکی احتکار شده را در یک انبار بزرگ در بهشهر کشف کنند.

سردار سیاوش مسلمی با اعلام این خبر، گفت: با هماهنگی های صورت گرفته، برای متخلفان شرکت پیشرو صنعت، با تائید تعزیرات استان پرونده سازی شده و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی با بیان اینکه قریب به ۱ سال این شرکت، روغن خام مصرفی قریب به ۲ ماه جمعیت کل استان مازندران را در انبار خود احتکار کرد افزود: بعد از پلمپ انبار، روغن های احتکار شده تحویل اداره کل صمت استان شد تا بر اساس نیاز بازار و بر اساس نظر ستاد تنظیم بازار در بازار توزیع شود.

فرمانده سپاه کربلا تصریح کرد: در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی و تسهیل اجرای برنامه‌های اقتصادی دولت، سپاه کربلا موفق به کشف این انبار بزرگ احتکاری شد.

فرمانده سپاه کربلا با اشاره به اینکه ،عده ای سودجو نان خود را در برهم زدن امنیت روانی مردم واختلال در بازار می بینند؛اضافه کرد: با توجه به تاکیدات رهبرمعظم انقلاب که کارهای اقتصادی دولت مهم است و همه کمک کنند تا برنامه های اقتصادی به نتیجه برسد، سپاه هم باتمام قوا به کمک دولت آمده تا دست تعرض عده ای سودجو و محتکران را از بازار قطع کند.