پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس باز هم بسته شد

درشرایطی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس چند روز قبل و با پرداخت مطالبات کالدرون باز شده بود، با حکم کمیته انضباطی فدراسیون جهانی و به دلیل بدهی به یک بازیکن مجددا این پنجره بسته شد. کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، محکومیت سرخپوشان در […]

درشرایطی که پنجره نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس چند روز قبل و با پرداخت مطالبات کالدرون باز شده بود، با حکم کمیته انضباطی فدراسیون جهانی و به دلیل بدهی به یک بازیکن مجددا این پنجره بسته شد.

کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس، محکومیت سرخپوشان در پرونده مربوط به شکایت کریستین اوساگونا را تأیید کرده است.

در نامه ارسالی فیفا به پرسپولیس آمده است پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس با توجه به این شکایت که در دادگاه عالی ورزش نیز مورد تأیید قرار گرفت بسته شد.

باشگاه پرسپولیس موظف است مطالبات ۹۶ هزار دلاری اوساگونا به همراه پنج درصد از سود سالیانه این مبلغ را واریز کند تا بتواند بار دیگر فعالیت نقل و انتقالاتی خود را از سر بگیرد.

فیفا در حالی پرسپولیس را نقره داغ کرد که این باشگاه به دلیل مالکیت مشترک با استقلال و همچنین نداشتن شفافیت مالی و پرونده‌های بین المللی از سوی AFC مجوز حرفه‌ای نگرفت تا همراه با رقیب سنتی خود استقلال حضورشان در لیگ قهرمانان ۲۰۲۲ آسیا در هاله ا از ابهام قرار بگیرد.