هادی طباطبایی: قرار نیست به استقلال اضافه شوم

دروازه بان پیشین استقلال حضورش در این تیم را تکذیب کرد. هادی طباطبایی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی پیشکسوتان استقلال گفت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها یکبار دیگر پیشکسوتان از چندین نسل در کنار یکدیگر نشسته و می‌توانند خاطرات گذشته را مرور کنند. این جلسات باید تداوم بیشتری داشته باشد تا وحدت و همدلی بیشتری بین […]


دروازه بان پیشین استقلال حضورش در این تیم را تکذیب کرد.

هادی طباطبایی در حاشیه جلسه هم‌اندیشی پیشکسوتان استقلال گفت: خوشحالم که بعد از مدت‌ها یکبار دیگر پیشکسوتان از چندین نسل در کنار یکدیگر نشسته و می‌توانند خاطرات گذشته را مرور کنند. این جلسات باید تداوم بیشتری داشته باشد تا وحدت و همدلی بیشتری بین چندین نسل از بازیکنان استقلال به وجود بیاید.

دروازه بان پیشین استقلال در مورد شرایط این روزهای این تیم تصریح کرد: خوشبختانه آبی‌پوشان رفته‌رفته به شرایط ایده آل نزدیک می‌شوند. استقلال می‌تواند با همین روند ادامه داده و موفق شود به شرط آنکه سعی کند نقاط ضعفش را هر چه زودتر برطرف کند. هواداران استقلال به دنبال قهرمانی تیمشان هستند و امسال با شرایطی که به وجود آمده، آبی‌ها می‌توانند به این مهم دست پیدا کنند.

طباطبایی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است به جمع کادر فنی استقلال اضافه شوید؟ گفت: چنین چیزی صحت ندارد. باشگاه استقلال آنقدر بزرگان زیادی دارد که نیازی به من نخواهد بود.