میاندورود باید به‌عنوان قطب تجارت کشور معرفی شود

حرف آنلاین: سیدمحمود حسینی‌پور شامگاه چهارشنبه در آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری میاندرود گفت: برای توسعه فرودگاه ساری که در انتهای مسیر شهرستان میاندورد واقع شده است امسال اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است که به مرور عملیاتی و اجرا می شود. استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان میاندورد به ویژه در بخش کشاورزی، […]

حرف آنلاین: سیدمحمود حسینی‌پور شامگاه چهارشنبه در آیین معارفه سرپرست جدید فرمانداری میاندرود گفت: برای توسعه فرودگاه ساری که در انتهای مسیر شهرستان میاندورد واقع شده است امسال اعتبار خوبی در نظر گرفته شده است که به مرور عملیاتی و اجرا می شود.
استاندار مازندران با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان میاندورد به ویژه در بخش کشاورزی، اظهار داشت: یکی از راه‌های توسعه مناسبات راه‌اندازی خط پروازی با کشورهای اوراسیا به منظور صادرات و واردات کالا و محصولات کشاورزی است و در صورت تحقق این مهم میاندورود به عنوان قطب تجارت کشور معرفی می شود.
نماینده عالی دولت در مازندران از گردشگری به عنوان دیگر ظرفیت های شهرستان میاندورد برای توسعه نام برد و گفت: میتوان با ایجاد زیرساخت‌های مناسب گردشگری، علاوه بر معرفی این شهرستان به عنوان مقصد گردشگری، زمینه رشد و توسعه بیش از پیش این منطقه را نیز را فراهم کرد.
حسینی‌پور با اشاره به مشکل کمبود آب کشاورزی و آشامیدنی مردم میاندرود، افزود: فرماندار جدید میاندورد باید رفع مشکل کمبود آب آشامیدنی و کشاورزی مردم این منطقه را در اولویت کاری خود قرار دهد و از تمام ظرفیت‌ها برای تحقق این مهم به شکل مطلوب استفاده کند.
وی ایجاد اشتغال برای جوانان منطقه و رفع مشکل بیکاری را از دیگر اولویت های کاری فرماندار جدید میاندورد دانست و گفت: فرماندار باید مهمترین اقدامات خود را به استانداری و حتی مردم منطقه گزارش دهد و مردم نیز ناظر بر عملکرد وی باشند.
استاندار مازندران طی حکمی عبدالعلی طالبی را به عنوان سرپرست فرمانداری میاندرود منصوب و شامگاه چهارشنبه با حضور در آن شهرستان و تشکیل جلسه شورای اداری، وی را معرفی کرد.
در این مراسم با اهداء لوح سپاس، از تلاش‌های علی غلامیان در دوران تصدی فرمانداری میاندرود قدردانی شد./ایرنا