مراسم شیرخوارگان حسینی در نور برگزار شد

حرف آنلاین: مراسم شیرخوارگان حسینی شهرستان نور با حضور اقشار مختلف مردم عزادار برگزار شد.

منصوره معصومی اصل در مراسم شیرخوارگان نور با اشاره به تکرار تاریخ اظهار کرد: با توجه به اینکه پیامبر (ص) در غدیر و گرمای سوزان عربستان علی (ع) را برای امامت معرفی کردند و بیش از ۱۰۰ هزار نفر بیعت کردند اما پس از ۷۰ روز به علی (ع) پشت کردند.

وی با اشاره به اینکه دشمن با تمام توان به میدان آمد، افزود: قرآن می‌فرماید سرنوشت مردم هر قومی به دست خودشان رقم می‌خورد، بی‌اندیشیم که رهبر انقلاب در انتخابات‌های گذشته چه شاخص‌هایی را معرفی کردند و ما چگونه عمل کردیم.

با ولی فقیه ماندن مهم است

معصومی اصل با اشاره به شیعه انگلیسی که از انگلستان مکار ضد شیعه تغذیه می‌کند، خاطرنشان ‌کرد: گره عاشورا را باید در غدیر پیدا کرد در زمان پیامبر (ص) کسانی که در جنگ بدر کنار پیامبر جنگیدند و از پیشگامان اسلام و مجاهدین بودند به علی (ع)پشت کردند پس انقلابی بودن مهم نیست در این زمان با ولی فقیه ماندن مهم است.

این استاد دانشگاه اصل با اشاره به ۲۵ سال خانه‌نشینی علی (ع) خاطرنشان کرد: فاطمه زهرا (س) در جایی فرمودند مثال امام مانند کتاب است که مردم باید به سمت امام بیایند.

وی با اشاره به سخنان علامه حسن زاده آملی تأکید کرد: حسن زاده آملی بیان کرد که گوش من به دهان رهبری است که گوشش به دهان امام زمان است و وزیر امور خارجه اسبق آمریکا در خصوص سخنان رهبری می‌گوید سیاست‌مداران ده‌ها ساعت برای تقابل با ایران و شیعه برنامه‌ریزی می‌کنند و رهبر ایران با نیم ساعت سخنرانی تمام رشته‌های ما را پنبه می کند.

معصومی اصل اضافه کرد: قتلگاه فرهنگی در فضای مجازی است که حجاب را با پویش‌های مختلف زیر سوال می‌برند و یزید زمان در رسانه‌ها حکومت می‌کند.

بانوان به سبک زندگی خود بنگرند

این فعال فرهنگی با اشاره به اینکه پشتوانه فکری حجاب قرآن است، اظهارکرد: اجرای حکومت و فرامین الهی ناظم می‌خواهد، کسی که مجری خوب قانون باشد، همانطور که خانه بدون پدر و مادر ناظر و مدرسه‌ای بدون ناظم اداره نمی شود.

وی با اشاره به عشق و علاقه حضرت زینب (س) به برادرش امام حسین(ع) افزود: بانویی که هدفمند زندگی کرد، برای رسیدن به هدفش، در کنار جنازه برادر می‌فرماید فقط خدا را می‌بینم و در کربلا با همه مصیبت‌ها صحنه را مدیریت کرد.

معصومی اصل تأکید کرد: بانوان به همسران و فرزندان و سبک زندگی خود بنگرند و هر کسی خودش را پیدا کند و ببیند چه اندازه انحراف دینی در زندگی و سبک دینداری رخ داده است.

این استاد دانشگاه در پایان با اشاره به هجمه به موضوع زن و دختر و انحراف‌ها افزود: ما عادت کردیم به تحریف اعتقادی در عصر تکنولوژی و اگر به حرکت در نیاییم، در همین زمان حسین (ع) در در حال سربریده شدن است.