لیگ برتر در نقطه جوش

بازی‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال امشب با برگزاری ۳ دیدار در شهر‌های مختلف کشور پیگیری می‌شود. مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال قرار است امشب پیگیری شود. در حساس‌ترین بازی ها، پرسپولیس به مصاف سپاهان می‌رود و استقلال هم میزبان ذوب آهن است. سپاهان – پرسپولیس / ساعت ۲۰:۲۵ تیم‌های سپاهان […]

بازی‌های هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال امشب با برگزاری ۳ دیدار در شهر‌های مختلف کشور پیگیری می‌شود.

مسابقات هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال قرار است امشب پیگیری شود. در حساس‌ترین بازی ها، پرسپولیس به مصاف سپاهان می‌رود و استقلال هم میزبان ذوب آهن است.

سپاهان – پرسپولیس / ساعت ۲۰:۲۵

تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در یک دیدار حساس و مهم در ورزشگاه نقش جهان  به مصاف یکدیگر می‌روند.

دیدار سپاهان و پرسپولیس همواره جذاب و دیدنی  بوده  و به ال کلاسیکوی ایران معروف است.

این ۲ تیم  رقابت جدی برای قهرمانی در لیگ برتر فوتبال را دارند به همین علت با تمام قوا به مصاف هم می‌روند.

طلایی پوشان اصفهانی هفته گذشته با برتری برابر تیم نساجی مازندران ۴۴ امتیازی شدند و در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند. آن‌ها قصد دارند تا با برتری برابر سرخپوشان پایتخت صدرنشینی خود را در جدول رده بندی تثبیت کنند.

با توجه به اینکه شاگردان نویدکیا در لیگ قهرمانان آسیا حضور نداشتند به همین علت زمان بیشتری برای آماده سازی داشتند.

در آن طرف، تیم فوتبال پرسپولیس بعد از صعود مقتدرانه به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا هفته پیش به تهران بازگشت. این تیم بعد از گذراندن قرنطینه یک هفته‌ای به مصاف تیم سپاهان می‌رود.

نژاد مهدی، شایان مصلح و محمدرضا خلعتبری  غایبان سپاهان در این بازی هستند.

سعید آقایی بازیکن پرسپولیس که به علت ابتلا به کرونا نتوانست تیمش را در بازی‌های آسیایی همراهی کند مشکلی برای بازی با سپاهان ندارد.

تیم‌های پرسپولیس و سپاهان تاکنون ۷۴ بار به مصاف یکدیگر رفتند که حاصل آن ۲۵ برد برای پرسپولیس، ۱۸ برد برای سپاهان و ۳۱ دیدار هم با نتیجه تساوی به پایان رسیده است. علاوه بر این، آخرین شکست پرسپولیس در اصفهان به لیگ پانزدهم برمی‌گردد و باید دید طلسم ۲۱۰۰ روزه سپاهان مقابل پرسپولیس می شکند یا نه.

پیکان – تراکتور/ ساعت ۲۱:۲۰

تیم فوتبال پیکان هفته گذشته توانست یک امتیاز  برابر تیم آلومینیوم اراک کسب کند و با ۲۶ امتیاز در جایگاه نهم قرار بگیرد.

خودروسازان قصد دارند با برتری برابر تراکتور رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

در آن طرف، تیم تراکتور بعد از صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به دنبال این است که در بازی‌های لیگ برتر فوتبال هم روند رو به رشد خود را ادامه بدهد و با برتری برابر تیم پیکان در کورس مدعیان قهرمانی قرار بگیرد.

اشکان دژاگه و مسعود شجاعی بعد از بازی‌های آسیایی در تمرینات تیم تراکتور شرکت نکردند. آن‌ها در بازی با پیکان هم حضور نخواهند داشت.

محمد ابراهیمی، دانیال اسماعیلی و فرزاد حاتمی هم به علت مصدومیت نمی‌توانند تیم پیکان را در این بازی همراهی کنند.

استقلال – ذوب آهن/ ساعت ۲۲:۱۵

آبی پوشان پایتخت توانستند به عنوان صدرنشین  به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند. شاگردان مجیدی با وجود اینکه در گروه سختی از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا قرار داشتند، اما مقتدرانه به مرحله حذفی این رقابت‌ها راه یافتند.

آبی پوشان پایتخت برای ماندن در کورس رقابت با مدعیان قهرمانی به ۳ امتیاز بازی با ذوب آهن نیاز دارند و به طور حتم با تمام قوا به مصاف حریف اصفهانی خود می‌روند.

محمد دانشگر توسط فرهاد مجیدی بخشیده شده و در تمرینات استقلال حضور دارد.

شاگردان حسینی در تیم ذوب آهن وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارند و با ۱۸ امتیاز در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند. آن‌ها قصد دارند با برتری برابر آبی پوشان پایتخت رتبه خود را در جدول رده بندی ارتقا بدهند.

وریا غفوری، نادری و کریم زاده مصدومان تیم استقلال هستند و قادر به همراهی تیم خود در بازی با ذوب آهن نیستند.

فرشاد محمدی مهر، قاسم حدادی فر و دارکو بیدوف به علت مصدومیت نمی‌توانند تیم ذوب آهن را در این بازی همراهی کنند.