قهرمانی مازندران در کشتی ساحلی کارگران کشور

حرف آنلاین: تیم مازندران بر سکوی قهرمانی مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور و انتخابی تیم ملی ایستاد.

در پیکار‌های کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی که با شرکت ۴۸ کشتی گیر از ۱۵ استان کشور و میزبانی خوب و باشکوه هیات ورزش کارگری و اداره ورزش و جوانان بابلسر در پارکینگ صفر ساحلی این شهر برگزار شد، مازندران با فاصله زیاد نسبت به رقبا و کسب ۷۹ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

محسن بابایی و کاظم اسداللهی هدایت تیم مازندران را بر عهده داشتند.

قزوین با ۴۲ امتیاز نایب قهرمان شد و تیم‌های کرمان و لرستان هم به ترتیب با به دست آوردن ۴۲ و ۴۱ امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار گرفتند.

در بخش انفرادی و وزن ۷۰- کیلو، محمدجواد میرزاییان از لرستان قهرمان شد. میلاد نوروزی از مازندران نایب قهرمان شد و امید خدادادی از تهران هم مقام سوم را به دست آورد.

سعید غلامی از مازندران در وزن ۸۰- کیلو بر سکوی اول جای گرفت. حمید الهیان از خراسان شمالی دوم شد و عنوان سوم به سعید محمودی از فارس رسید.

در وزن ۹۰- کیلو، سعید براری از مازندران مدال طلا را تصاحب کرد. محمدصادق سلطانی نژاد، پس از او مدال نقره گرفت و ایمان کربلایی رحیمی هم مدال برنز را از آن خود کرد.

نماینده مازندران، محمد علی تبار در وزن ۹۰+ کیلو به مقام نخست دست یافت. مصطفی قائد رحمت جایگاه نایب قهرمانی را در این وزن به دست آورد. حسین معطری از گلستان هم مقام سوم را کسب کرد.

آیین اهدای مدال و جام به نفرات و تیم‌های برتر با حضور رمضی رئیس فدراسیون ورزش‌های کارگری، تنها مدیرکل ورزش وزارت کار، بریمانی معاون توسعه امور ورزشی اداره کل ورزش و جوانان مازندران، حمیدی رئیس انجمن کشتی ساحلی فدراسیون ورزش کارگری و احمدپور رئیس کمیسیون فرهنگی ورزشی شورای شهر بابلسر، ملک تبار رئیس اداره ورزش و جوانان بابلسر و طاهر نژاد رئیس هیات ورزش‌های کارگری بابلسر برگزار شد.

نفرات برتر مسابقات کشتی ساحلی کارگران قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به مسابقات جهانی فنلاند اعزام می‌شوند./ باشگاه خبرنگاران جوان