صددرصد قهرمانیم

مربی تیم کشتی آزاد صنایع گفت: سال گذشته اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم قهرمان شویم اما امسال می‌خواهیم کاپ قهرمانی را به دست بیاوریم. هادی حبیبی در گفت‌وگو با تسنیم درخصوص شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: شرایط مان خوب است. صددرصد قهرمانیم.وی همچنین در مورد رقابت تیمش در مرحله […]

مربی تیم کشتی آزاد صنایع گفت: سال گذشته اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم قهرمان شویم اما امسال می‌خواهیم کاپ قهرمانی را به دست بیاوریم.

هادی حبیبی در گفت‌وگو با تسنیم درخصوص شانس تیمش برای قهرمانی در لیگ برتر کشتی آزاد اظهار داشت: شرایط مان خوب است. صددرصد قهرمانیم.وی همچنین در مورد رقابت تیمش در مرحله نیمه نهایی با دانشگاه آزاد تاکید کرد: دانشگاه آزاد تیمی است که از چند سال پیش به واسطه حضور خود من در سازمان لیگ، استارت مجددش در لیگ کشتی را زده، آنها یک حریف قابل احترام هستند و برای رقابت با آنها آماده هستیم.

حبیبی در مورد اینکه تیمش در مرحله نیمه نهایی با قرعه مناسب‌تری در مقایسه با دو تیم دیگر مواجه است، گفت: ما سختی‌مان را در مرحله گروهی کشیدیم و رقابت نزدیکی با تیم ستارگان برای صعود داشتیم. امیدوارم روز پایانی لیگ برتر، روز خوبی برای تیم‌مان باشد. سال گذشته اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم قهرمان شویم اما امسال می‌خواهیم کاپ قهرمانی را به دست بیاوریم.

سرپرست سابق تیم ملی کشتی آزاد در مورد چرخه انتخابی تیم ملی خاطرنشان کرد: این همان چرخه‌ای بود که وعده‌اش را داده بودند و به خاطر کرونا و مشکلات مختلفی از جمله تعویق المپیک، در آن وقت اجرایی نشد. همه خانواده کشتی این اعتقاد را دارند که رسیدن به دوبنده تیم ملی از مسیر مشخص و معینی باشد، امیدوارم استارت این مسیر از همین جا بخورد. چرخه انتخابی، اتفاق خوبی برای کشتی است و به نفع همه است. اگر مدیریت فدراسیون و سرمربی تیم ملی این چرخه را طبق آن چیزی که اعلام شده، دنبال کنند قطعا نتیجه خوبی عاید کشتی خواهد شد. ممکن است در ابتدا سخت باشد اما در نهایت به سود کشتی است.