سارق زورگیر در ساری دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی مازندران از دستگیری زورگیری که با ورود به عنف از زنان سرقت می‌کرد، خبر داد.

به گزارش حرف آنلاین؛ سرهنگ علی قیصری رئیس پلیس آگاهی مازندران گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های ۱۱۰ مبنی بر سرقت به عنف و زورگیری از زنان در شهرستان ساری، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی از مالباختگان دریافتند، سارق زورگیر پس از ورود به داخل مغازه با استفاده از باطری شیشه‌ای شکسته، اقدام به تهدید و سرقت گوشی اندروید، گردنبند طلا و دو انگشتری طلا و از محل متواری شد.

رئیس پلیس آگاهی مازندران اعلام کرد : در موردی مشابه نیز، سارق زورگیر با استفاده از چاقو و تهدید یک زن، جواهرات وی را به سرقت برد.

سرهنگ قیصری با اشاره به حساسیت موضوع و ابعاد روانی آن در جامعه از پیگیری ویژه پرونده از سوی کارآگاهان پلیس آگاهی خبر داد: در پی انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، سارق حرفه‌ای که دارای سوابق متعدد کیفری در سطح شهرستان ساری بوده، مورد شناسایی قرارگرفت و در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

قیصری با بیان اینکه متهم در تحقیقات اولیه پلیس منکر ارتکاب هرگونه بزه شد، تصریح کرد : متهم در ادامه تحقیقات و بازجویی‌های فنی پلیس با توجه به ارائه شواهد و قرائن موجود، لب به اعتراف گشود و به دو فقره سرقت به عنف اقرار کرد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از تشکیل پرونده و تحویل متهم به مرجع قضائی خبر داد و ذکر کرد : متهم با صدور قرار مناسب قضائی روانه زندان شد.