زایمان بامدادی!

حرف آنلاین: با کمک اورژانش ۱۱۵ مازندران زایمان مادر باردار سرخرودی در بامداد امروز با موفقیت انجام شد. روابط عمومی علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: در پی تماس مردمی با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بامداد امروز مبنی بر شروع درد‌های زایمانی یک خانم از اهالی منطقه افرا سرای شهر سرخرود و درخواست کمک […]

حرف آنلاین: با کمک اورژانش ۱۱۵ مازندران زایمان مادر باردار سرخرودی در بامداد امروز با موفقیت انجام شد.

روابط عمومی علوم پزشکی مازندران اعلام کرد: در پی تماس مردمی با مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی مازندران در بامداد امروز مبنی بر شروع درد‌های زایمانی یک خانم از اهالی منطقه افرا سرای شهر سرخرود و درخواست کمک اورژانسی، بلافاصله از سوی مرکز پیام اورژانس شهرستان آمل تیم پایگاه اورژانس ۱۱۵ علویکلا به این ماموریت اعزام شد.

به محض ورود تیم اعزامی اورژانس به محل مورد نظر، با اقدامات به موقع و ایجاد شرایط مناسب برای مادر ۲۱ ساله، نوزاد دختر متولد شد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سپس اقدامات آزاد سازی بند ناف از دور گردن نوزاد، کلامپ و بریدن بند ناف، پوآر دهان و فراهم کردن محیط گرم و اکسیژن تراپی نوزاد انجام و در نهایت مادر و نوزاد در شرایط مطلوب و با حال مناسب به مرکز درمانی منتقل شدند.