رئیسی: مأموریت اصلی ما اجرای عدالت است

رئیس دستگاه قضا در سفر به لرستان اظهار داشت:ماموریت اصلی ما اجرای عدالت است. آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به لرستان در گفتگو با رسانه‌ها طی سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو به مردم عزیز، باصداقت، باصفا، متدین و شهیدپرور استان لرستان گفت: از خداوند می‌خواهیم که برکاتش را بر […]

رئیس دستگاه قضا در سفر به لرستان اظهار داشت:ماموریت اصلی ما اجرای عدالت است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی در بدو ورود به لرستان در گفتگو با رسانه‌ها طی سخنانی با تبریک اعیاد شعبانیه و سال نو به مردم عزیز، باصداقت، باصفا، متدین و شهیدپرور استان لرستان گفت: از خداوند می‌خواهیم که برکاتش را بر این استان، کشور عزیز ایران، نظام مقدس و امت اسلامی نازل فرمایند.

وی با بیان اینکه توفیقی است برای بنده و همکارانم که امروز در استان لرستان باشیم، بابت دو موضوع عذرخواهی کرد و گفت: موضوع اول تأخیر در انجام سفر به استان است، ما برنامه‌ریزی کرده بودیم که خیلی زودتر از این خدمت مردم و مسئولان استان باشیم لیکن شرایط کرونایی این سفر را به تأخیر انداخت.

عذرخواهی بابت تأخیر در انجام سفر

آیت‌الله رئیسی ادامه داد: همچنین ما مایل بودیم در جریان این سفر اجتماعات مردمی را چه در مرکز استان و چه شهرستان‌ها داشته باشیم که شرایط کرونایی اجازه این امر را نمی‌دهد و تنها می‌توانیم در خدمت برخی همکاران و مسئولان بوده و امیدواریم در دیدار دیگری بتوانیم در خدمت مردم عزیز در این استان باشیم و از نزدیک از نقطه نظرات آن‌ها بهره‌مند شویم.

پیگیری مأموریت اصلی دستگاه قضا برای اجرای عدالت

وی همچنین با اشاره به برگزاری نشستی با همکاران قضائی و نشست با مدیران استان در شورای اداری، گفت: همچنین در جریان این سفر نشستی با اقشار و نمایندگان اقشار مختلف خواهیم داشت.

رئیس قوه قضائیه با تأکید بر اینکه برگزاری این نشست‌ها کفایت نمی‌کند از باب آنچه باید در خدمت مردم استان باشیم، ابراز امیدواری کرد که این سفر و آنچه بررسی و پیگیری می‌شود منشأ گشایش در زندگی مردم و همکاران قضائی باشد.

آیت‌الله رئیسی ضمن ابراز امیدواری مبنی بر اینکه برگزاری این سفرها و نشست‌ها در مسیر مأموریت اصلی این قوه برای اجرای عدالت باشد، یادآور شد: ما این مأموریت را در بخش‌های مختلف دنبال می‌کنیم.