جوانان ایرانی مانع موفقیت دشمنان در ضربه زدن به انقلاب هستند

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: جوانان ایرانی مانع موفقیت دشمنان در ضربه زدن به انقلاب هستند. به گزارش حرف آنلاین، سردار حمید رضا رستمیان با بیان اینکه یکی از بزرگترین حماسه هایی که در همه ی مقاطع زمانی می شود از آن نام برد دوران بسیار زیبا و پرمرارت دفاع مقدس است عنوان کرد: […]

photo_2018-03-17_12-07-46

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا گفت: جوانان ایرانی مانع موفقیت دشمنان در ضربه زدن به انقلاب هستند.

به گزارش حرف آنلاین، سردار حمید رضا رستمیان با بیان اینکه یکی از بزرگترین حماسه هایی که در همه ی مقاطع زمانی می شود از آن نام برد دوران بسیار زیبا و پرمرارت دفاع مقدس است عنوان کرد: عده ی قابل ملاحضه ای از فرزندان این کشور در برابر بزرگترین تهدیدات نظامی دشمنان انقلاب وارد میدان شدند و مقابله کردند که حاصل این حماسه حفظ خاک، نظام و انقلاب؛ صدور انقلاب اسلامی و نهایتا قطع دست بیگانگان از این خاک پربرکت ایران اسلامی بوده است.

فرمانده لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا ادامه داد: دشمنان انقلاب اسلامی آمده بودند که با تحمیل جنگ تمام عیار نظام ما را ساقط بکنند و جلوی پیروزی و پیشرفت انقلاب ما را بگیرند.

رستمیان با بیان اینکه آمریکا با چراغ سبز به صدام و کمک همه ی کشورهای غربی و حتی شورای امنیت در مقابل انقلاب اسلامی موفق باشد اما ملت بزرگ ایران با جوانان برومندش، رهبری حضرت امام ره و یاران صدیقش در آن دوران سخت در مقابل تهدیدات و حملات نظامی دشمن از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند و حاصل آن مقاومت هشت ساله شهدای عظیم الشان، جانبازان عزیز، آزادگان بزرگوار و ایثارگرانی که همه به میدان آمدند تا مانع از پیروزی و موفقیت های دشمنان ما بشوند.

سردار رستمیان بیان داشت: یگان های مختلفی در این موفقیت ها نقش داشتند که نقش ویژه لشگر عملیاتی ۲۵ کربلا قابل ملاحظه بوده که باید به استحضار جوانان برسانیم.