استاندار مازندران تاکید کرد؛

تاکید استاندار مازندران بر واگذاری اختیار زمین‌های صنعتی راکد مازندران به تولیدکنندگان توانمند

حرف آنلاین: استاندار مازندران گفت: قرارداد زمين‌های صنعتی راكد باید هرچه زودتر فسخ و این زمين‌ها به‌سرعت در اختيار توليدكنندگان جديد كه دارای اهليت و توانمندی هستند، قرار بگیرد.

سیدمحمود حسینی پور در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مازندران اظهار کرد: بررسی فوری مشکلات و موانع واحدهای تولیدی نسبت به فسخ قرارداد زمین‌های صنعتی راکد و بلااستفاده شهرک‌ها و نواحی صنعتی ضرورت دارد.

وی خطاب به سازمان‌هایی که مجوز بهره‌برداری برای واحدهای تولیدی صادر می‌کنند، گفت: در صورتی که واحدها راکد بوده و توانایی بهره‌برداری نداشته باشند، باید مجوز بهره‌برداری آن‌ها باطل شود.

حسینی پور خواستار برخورد قاطع شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران نسبت به فسخ قرارداد زمین‌های صنعتی راکد شد و تاکید کرد: در راستای اجرای فرامین و نص صریح مقام معظم رهبری لازم است با کسانی که سالیان طولانی زمین‌های صنعتی را بدون هیچ نوع ساخت‌و‌ساز و فعالیت تولیدی در اختیار دارند برخورد شود.

استاندار مازندران ادامه داد: این زمین‌ها باید به‌سرعت در اختیار تولیدکنندگان جدید که دارای اهلیت و توانمندی هستند، قرار بگیرد.

شناسایی زمین‌های صنعتی راکد و بلااستفاده در مازندران

همچنین مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از شناسایی زمین‌های صنعتی راکد و بلااستفاده در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبر داد و گفت: مراحل قانونی فسخ قرارداد و خلع ید بدون هیچگونه مماشات و باشدت دنبال خواهد شد.

یاسر امینی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه خاطرنشان کرد: تقویت و حمایت از تولیدکنندگان داخلی دارای اهلیت کار، برای رهایی اقتصاد کشور در این شرایط بحرانی ضرورت دارد.

وی اذعان داشت: شرکت شهرک‌های صنعتی با حمایت‌های قاطع و انقلابی استاندار در راستای ایجاد شرایط مناسب جهت حضور سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به تولید تلاش خواهد کرد.