برگزاری پنجمین کلینیک سیار در شهرک صنعتی محمودآباد

حرف آنلاین: پنجمین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار با حضور مدیران واحدهای تولیدی، در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد (تشبندان) برگزار شد. یاسر امینی اظهار داشت: کلینیک سیار کسب و کار بمنظور انجام مشاوره های کاربردی، در راستای فعالیتهای بهتر و مناسب تر واحدهای صنعتی برگزار می شود.   مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح […]

حرف آنلاین: پنجمین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار با حضور مدیران واحدهای تولیدی، در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد (تشبندان) برگزار شد.

یاسر امینی اظهار داشت: کلینیک سیار کسب و کار بمنظور انجام مشاوره های کاربردی، در راستای فعالیتهای بهتر و مناسب تر واحدهای صنعتی برگزار می شود.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران تصریح کرد: حضور مشاوران با تجربه بمنظور در اختیار قرار دادن تجارب ارزنده خود به صاحبان واحدهای تولیدی شهرکها و نواحی صنعتی، در حالتی صورت می پذیرد که اینگونه واحدها جهت حل معضلات خود، به هم اندیشی و رایزنی نیاز مبرم دارند.
 
وی افزود: انجام همفکری های تجربی و کاربردی، نه تنها به رفع مشکلات بخش صنعت می انجامد بلکه رشد و توسعه تولید و صنعت را نیز بهمراه خواهد داشت.
امینی ادامه داد: سنجیدن عارضه ها و شناخت قابلیتهای واحدهای تولیدی، در بهبود محیط کسب و کار و ایجاد شرایط بهتر محیط کار بسیار حائز اهمیت است و نشانگر نقش مؤثر مشاوران در این حوزه می باشد.
 
امینی اذعان داشت: پنجمین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار مازندران با حضور متخصصین حوزه تولید و صنعت و جمعی از تولیدکنندگان، در شهرک صنعتی شهدای محمودآباد (تشبندان) برگزار شد.
 
لازم به توضیح است، شهرک صنعتی شهدای محمودآباد (تشبندان) با مساحت ۱۱۸ هکتار در سال ۱۳۸۳ به تصویب هیئت دولت رسید و عملیات عمرانی آن نیز در سال ۱۳۸۵ آغاز گردید و تاکنون با ۲۰۴ سرمایه گذار در این شهرک صنعتی قرارداد منعقد شد که تعداد ۹۶ واحد با حجم سرمایه گذاری ۳۵۴۴ میلیارد ریال و اشتغال ۳۱۳۸ نفر به بهره برداری رسیده و در این شهرک صنعتی مشغول فعالیت می باشند./ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران