بازدید رئیس مرکز ارتباط مردمی رئیس جمهور از اداره کل راه‌وشهرسازی مازندران

حرف آنلاین: رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با حضور در محل استقرار ستاد ارتباطات مردمی در اداره کل راه و شهرسازی مازندران در جریان روند پاسخگویی به مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف قرار گرفت. حجت الاسلام والمسلمین صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و هیات همراه، در سفر یکروزه ریاست محترم جمهور به […]

حرف آنلاین: رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری با حضور در محل استقرار ستاد ارتباطات مردمی در اداره کل راه و شهرسازی مازندران در جریان روند پاسخگویی به مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری و هیات همراه، در سفر یکروزه ریاست محترم جمهور به استان مازندران با حضور در محل استقرار میز ارتباطات مردمی این وزارتخانه در اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران، ضمن بازدید و سرکشی از بخش های مختلف، در جریان روند پاسخگویی به مطالبات مردمی در حوزه‌های مختلف این وزارتخانه در استان قرار گرفت و دستورات لازم را صادر کرد.

در این بازدید نمایندگان ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، راه و شهرسازی، راه آهن، بنیاد مسکن، بنادر و دریا نوردی، ساخت و توسعه راه‌ها، هواشناسی، بانک مسکن، آزمایشگاه و مکانیک خاک و فرودگاه، مهم‌ترین مطالبات مردمی را به رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری گزارش دادند.

ستاد ارتباطات مردمی در اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران برای پاسخگویی به مسائل و‌ مشکلات مردم در تمامی حوزه‌های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی در استان طی روزهای پنج شنبه و جمعه 19 و 20 اسفند‌ماه همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان مازندران برپا شد.