بازتاب جهانی به موفقیت فرنگی‌کار ایران

اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به موفقیت محمدرضا گرایی فرنگی‌کار کشورمان پرداخت. محمدرضا گرایی ملی کشتی فرنگی کشورمان در وزن ۶۷ کیلوگرم موفق شد در مسابقات کسب سهمیه المپیک که به میزبانی قزاقستان برگزار شد جواز حضور در بازی‌های توکیو را به دست آورد.اتحادیه جهانی کشتی با بازتاب این موضوع نوشت: گرایی در فینال جمعه […]

اتحادیه جهانی کشتی در گزارشی به موفقیت محمدرضا گرایی فرنگی‌کار کشورمان پرداخت.

محمدرضا گرایی ملی کشتی فرنگی کشورمان در وزن ۶۷ کیلوگرم موفق شد در مسابقات کسب سهمیه المپیک که به میزبانی قزاقستان برگزار شد جواز حضور در بازی‌های توکیو را به دست آورد.
اتحادیه جهانی کشتی با بازتاب این موضوع نوشت: گرایی در فینال جمعه عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل نماینده کره داشت و توانست با نتیجه ۹ بر صفر پیروز شود.
گرایی بعد از این مسابقه گفت: روز خوبی بود. من همه مسابقات را بدون دادن حتی یک امتیاز پیروز شدم. افتخار می‌کنم که از یک خانواده کشتی‌گیر هستم، برادرم همیشه از من حمایت می‌کند و مرا به جلو هل می‌دهد.
وی ادامه داد: بدن من برای مسابقات آماده بود و من دقیقاً همان چیزی را که برنامه‌ریزی کرده بودم انجام دادم. در آلماتی به سطح دیگری از عملکردم دست پیدا کردم.
محمدعلی برادر بزرگتر گرایی پیش از این در وزن 77 کیلوگرم به المپیک توکیو راه یافته بود.
گرایی در این باره گفت: افتخار می‌کنم که با برادرم به المپیک بروم. امیدوارم او بتواند به من کمک کند تا به هدف خود برای کسب مدال طلای المپیک برسم. داشتن او در آنجا به عنوان یک پشتیبان و معلم عالی است.