اعزام ۲۵۰ خادم الشهدای مازندرانی به راهیان نور

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا از اعزام اعزام ۲۵۰ خادم الشهدای مازندرانی به راهیان نور خبرداد. به گزارش حرف آنلاین، سرهنگ قاسم موقر صبح امروز در اردوگاه شهدای مازندران در خرنشهر و در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ۱۰ روز اخیر یعنی در بازه زمانی ۱۶ اسفند تا ۲۷ اسفند قریب […]

photo_2018-03-19_12-32-47

مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا از اعزام اعزام ۲۵۰ خادم الشهدای مازندرانی به راهیان نور خبرداد.

به گزارش حرف آنلاین، سرهنگ قاسم موقر صبح امروز در اردوگاه شهدای مازندران در خرنشهر و در گفتگو با خبرنگاران گفت: در ۱۰ روز اخیر یعنی در بازه زمانی ۱۶ اسفند تا ۲۷ اسفند قریب به ۶۰۰۰ نفر از زائرین مناطق عملیاتی ۸ سال دفاع مقدس در این اردوگاه اسکان و پذیرایی شدند و برای بازدید به یادمان های مختلف اعزام شدند.

دبیر ستاد راهیان نور سپاه کربلا در ادامه به خدماتی که به زائرین راهیان نور ارائه می شود اشاره کرد و گفت: امسال هم همچون سال های گذشته اکیپ کامل پزشکی به همراه پزشک زن و مرد و پرستاران مجرب و آمبولانس و اقلام دارویی در این اردوگاه مستقر هستند.

وی افزود: اکیپ درمانی سپاه کربلا علاوه بر خدمات دهی به زائرین مازندرانی راهیان نور به زائرین استان های دیگر مستقر در اردوگاه شهید باکری نیز خدمات دهی می کند.

موقر گفت: ما امسال افتتاح اولین نانوایی مجتمع اردوگاهی شهید باکری که ۱۳ استان در آن مستقر هستند را داشتیم و هم اکنون از زائرین مازندرانی و استان های دیگر با نان گرم پخت مازندران پذیرایی می کنیم.

این مقام مسئول سازمان اردویی سپاه کربلا از اعزام ۲۵۰ خادم الشهدا به راهیان نور خبر داد و گفت: امروز ۲ اتوبوس خادم الشهدا از مازندران در اردوگاه خرمشهر و ۲ کاروان در اردوگاه اندیمشک و یک کاروان خادم در هفت تپه برای کیفیت بخشی ارائه خدمات به زائرین راهیان نور مستقر شدند.

موقر با اشاره به ظرفیت اسکان ۲۰۰۰ نفری اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر تصریح کرد: اردوگاه مازندران علاوه بر اسکان تمامی زائرین مازندرانی این آمادگی را دارد که به زائرین استان های دیگر هم خدمات دهی کند و تا کنون به ۱۱ استان در بحث تغذیه و به ۸ استان در بحث اسکان برابر طرفیت خودمان خدمات دهی شده است.

وی در پایان با اشاره به استقرار سرداران مازندرانی ۸ سال دفاع مقدس به عنوان راویان حماسه در یادمان ها عنوان کرد: علاوه بر اینکه در هر کاروان اعزامی از مازندران یک پیشکسوت عرصه جهاد و شهادت به عنوان راوی حضور دارد؛ سرداران و پیشکسوتان و فرماندهان مازندرانی دوران دفاع مقدس به منظور روایتگری رشادت های رزمندگان اسلام در یادمان ها و در سکوی مازندران مستقر هستند و کاروان ها بعد از حضور در خرمشهر به صورت تجمیعی و با برنامه های مختلف فرهنگی برای شنیدن روایتگری این سرداران حضور بهم می رسانند.