آغاز ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره مطبوعات مازندران

دبیر جشنواره مطبوعات مازندران از آغاز ارسال آثار روزنامه نگاران برای شرکت در این جشنواره خبر داد و گفت: خبرنگاران رسانه های مازندران با مراجعه به آدرس اینترنتی www.pressfestival.ir ،آثار خود را ارسال کنند. خانه مطبوعات استان مازندران با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری […]

دبیر جشنواره مطبوعات مازندران از آغاز ارسال آثار روزنامه نگاران برای شرکت در این جشنواره خبر داد و گفت: خبرنگاران رسانه های مازندران با مراجعه به آدرس اینترنتی www.pressfestival.ir ،آثار خود را ارسال کنند.

خانه مطبوعات استان مازندران با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری را در استان مازندران برگزار می کند.

دبیرخانه این جشنواره از کلیه روزنامه نگاران اعم از نویسندگان، خبرنگاران، عکاسان مطبوعات و خبرگزاری ها و پایگاه های خبری تحلیلی دعوت کرده تا آثار خود را که از تاریخ 16 خرداد 1397 لغایت 15 آذر 1398 به رشته تحریر در آورده اند براساس محور ها و بخش های اعلام شده به آدری اینترنتی  pressfestival.ir ارسال کنند.

سینا قربانی دبیر جشنواره مطبوعات مازندران،اظهار داشت:از عصر امروز پنجشنبه روزنامه نگاران مازندران می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.pressfestival.ir ،در سایت جشنواره ثبت نام کرده و آثار خود را برای رقابت ارسال کنند.

قربانی با اشاره بر اهداف برگزاری جشنواره مطبوعات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری،افزود:یکی از مهمترین مولفه های برگزاری این جشنواره آشنایی با ظرفیت ها و استعدادهای درخشان در رسانه های مکتوب و الکترونیکی ، برای توسعه فرهنگی مازندران است.

دبیر جشنواره مطبوعات مازندران،تصریح کرد:خبرنگارانی که قصد ارسال آثار به این جشنواره را دارند بایستی در بازه زمانی 16خرداد 1397 لغالیت 15 آذر 1398 آثار خود را در یکی از رسانه های دارای مجوز یا سرپرستی نشریات منتشر نموده باشند.

وی با اشاره به نحوه داوری آثار روزنامه نگاران،گفت:کلیه آثار پس از بارگذاری در سامانه، در اختیار داوران مرکز مطالعات رسانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته و داوری می شود. امسال بخش سوژه خبر به بخش های جشنواره اضافه شد.

خبرنگاران رسانه های مازندران می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره مطبوعات آثار خود را در بخش های گزارش،مقاله و سرمقاله،تیتر،سوژه خبر،مصاحبه،عکس،خبر،طنز اجتماعی،طراحی و صفحه آرایی،کاریکتور یادداشت و شعار سال به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.