مهاجم تیم ملی ایران پس از محرومیت از حضور در نخستین بازی به هدف اول گلزنی مقابل عراق تبدیل شد. تیم ملی فوتبال ایران ساعت ۲۲:۳۰ شامگاه امروز سه شنبه مقابل عراق، دومین دیدار از مرحله گروهی انتخابی نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ را در ورزشگاه خلیفه دوحه قطر برگزار می‌کند.

ملی‌پوشان فوتبال ایران در حالی مقابل رقیب سنتی خود قرار می‌گیرند که دراگان اسکوچیچ پس از پشت سر گذاشتن دوران نقاهت خود به دلیل ابتلاء به کرونا روی نیمکت می‌نشیند.

هدف اسکوچیچ به سردار آزمون ختم شد

سرمربی کروات تیم ملی ایران تصمیم به ایجاد تغییر در خطوط سه‌گانه زمین بازی گرفته است. او قصد دارد مدافعان کناری تیم ملی را تغییر دهد. همچنین مصدومیت میلاد سرلک و جدایی‌اش از جمع ملی‌پوشان باعث شده تا خط میانی تیم ملی نیز تغییر کند.

سردار آزمون که به دلیل محرومیت در دیدار با سوریه حضور نداشت مقابل عراق در نوک خط حمله قرار می‌گیرد. برنامه تهاجمی تیم ملی ایران برای رسیدن به گل مقابل عراق با هدف قرار دادن سردار طراحی شده است.

اسکوچیچ قصد دارد از قدرت سرزنی و دریبل آزمون نهایت استفاده را برای باز کردن دروازه عراق ببرد تا بتواند دومین پیروزی خود را در دومین دیدار از انتخابی جام جهانی قطر کسب کند.