معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه پیام نور کشور گفت: در راستای بیانیه گام دوم انقلاب در سال تحصیلی جدید در استان مازندران دبیرخانه گام دوم انقلاب فعال شده و نتایج آن در همه استان ها مشاهده خواهد شد.

“محمدهادی امین‌ناجی” در نشست خبری اظهار کرد: بیست و سومین دوره مسابقات قرآن کریم دانشگاهیان پیام نور کشور در آبان ماه امسال در استان کرمان برگزار می شود.

وی افزود: جمعیت مخاطبان و شرکت گنندگان در مسابقات قرآن و عترت رشد ۱۰۰ درصدی داشته است.

امین‌ناجی با اشاره به تجمع بزرگ اربعین تصریح کرد: دانشگاه پیام نور موکب هایی در ایلام، خوزستان و همچنین در مرز چذابه برای خدمات دهی به زائران اربعین دارد و در اوایل اسفندماه امسال نخستین همایش ملی “اربعین پژوهی” را برگزار خواهیم کرد که از اساتید دانشگاه ها درخواست می کنیم در این همایش شرکت کنند.

معاون دانشگاه پیام نور کشور گفت: در راستای بیانیه گام دوم انقلاب در سال تحصیلی جدید در استان مازندران دبیرخانه گام دوم انقلاب فعال شده و نتایج آن در همه استان ها مشاهده خواهد شد.

امین‌ناجی بیان کرد: ۲۰ مهرماه جاری جشن آغاز سال تحصیلی نودانشجویان را در دانشگاه های سراسر برگزار می کنیم و برنامه های مختلف فرهنگی برای دانشجویان پیش بینی شده که می تواند فضای بانشاطی را در سال تحصیلی جدید فراهم کند.