3 پروژه آبخيزداري در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان مازندران  -نوشهر از افتتاح و بهره‌برداری 3پروژه آبخيزداري در هفته دولت در حوزه اين اداره كل خبر داد . عبدالرضا سنگاري با اعلام اين خبر افزود: اين پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر 22 میلیارد ریال در چالوس،نوشهر و رامسر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي تأمين و هزينه شده است .او […]

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان مازندران  -نوشهر از افتتاح و بهره‌برداری 3پروژه آبخيزداري در هفته دولت در حوزه اين اداره كل خبر داد .

عبدالرضا سنگاري با اعلام اين خبر افزود: اين پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر 22 میلیارد ریال در چالوس،نوشهر و رامسر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملي تأمين و هزينه شده است .او همچنين گفت:  کلنگ  12 پروژه منابع طبيعي شامل : آبخيزداري ، حفاظت و بنچ مارك بااعتباری بالغ‌بر 147 میلیارد ریال در هفته دولت در غرب  استان مازندران  به زمين زده می‌شود .

به گفته وي عمليات ساخت سه بند مشبك سرشاخه گير در تنكابن ، نوشهر و رامسر كه نقش مهم و بسزايي در كنترل سيلاب خواهد شد احداث می‌شود .سنگاری گفت: اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری در سطح حدود 160 هزار هکتار از اراضی ملی غرب استان در چهار حوزه آبخیز و 14 شهر و روستا اجرا می‌شود .