۳ پروژه آبخیزداری در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان مازندران  -نوشهر از افتتاح و بهره‌برداری ۳پروژه آبخیزداری در هفته دولت در حوزه این اداره کل خبر داد . عبدالرضا سنگاری با اعلام این خبر افزود: این پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر ۲۲ میلیارد ریال در چالوس،نوشهر و رامسر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تأمین و هزینه شده است .او […]

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری  استان مازندران  -نوشهر از افتتاح و بهره‌برداری ۳پروژه آبخیزداری در هفته دولت در حوزه این اداره کل خبر داد .

عبدالرضا سنگاری با اعلام این خبر افزود: این پروژه‌ها بااعتباری بالغ‌بر ۲۲ میلیارد ریال در چالوس،نوشهر و رامسر از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی تأمین و هزینه شده است .او همچنین گفت:  کلنگ  ۱۲ پروژه منابع طبیعی شامل : آبخیزداری ، حفاظت و بنچ مارک بااعتباری بالغ‌بر ۱۴۷ میلیارد ریال در هفته دولت در غرب  استان مازندران  به زمین زده می‌شود .

به گفته وی عملیات ساخت سه بند مشبک سرشاخه گیر در تنکابن ، نوشهر و رامسر که نقش مهم و بسزایی در کنترل سیلاب خواهد شد احداث می‌شود .سنگاری گفت: اجرای طرح‌های آبخیزداری و آبخوان‌داری در سطح حدود ۱۶۰ هزار هکتار از اراضی ملی غرب استان در چهار حوزه آبخیز و ۱۴ شهر و روستا اجرا می‌شود .