رفع موانع تولید با بهره‌مندی از دانش متخصصان

سومین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار، با حضور مشاوران و تولیدکنندگان عرصه صنعت، در شهرک صنعتی بهشهر برگزار شد. به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی بیان داشت: برگزاری کلینیک سیار کسب و کار و ارائه مشاوره، با رویکرد سهولت در رفع مشکلات واحدهای تولیدی […]

سومین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار، با حضور مشاوران و تولیدکنندگان عرصه صنعت، در شهرک صنعتی بهشهر برگزار شد.

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی بیان داشت: برگزاری کلینیک سیار کسب و کار و ارائه مشاوره، با رویکرد سهولت در رفع مشکلات واحدهای تولیدی در حوزه های مختلف انجام  می شود.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: بهره گیری از متخصصان حاذق برای ارائه مشاوره به واحدهای تولیدی بمنظور گسترش مشورت و اجرا نمودن تجارب دانش پژوهان عرصه صنعت صورت می پذیرد و واحدهای صنعتی برای استفاده از دانش این متخصصان، باید از طریق معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی استان اقدام نمایند.

وی تصریح کرد: با بهره مندی از دانش متخصصان عرصه کار و صنعت، مشکلات تولید مرتفع می شود که در نتیجه، رشد صنعت، تولید و شکوفایی اشتغال در استان را بدنبال خواهد داشت.

امینی افزود: با در نظر گرفتن شرایط موجود، پتانسیل لازم برای ارائه خدمات مشاوره و عارضه یابی، با همیاری متخصصان با تجربه در زمینه های بازاریابی و بازرگانی، صادرات و واردات، فناوریهای نوین تجاری، شناسایی عارضه ها و اصلاح روشها، مالی و حسابداری، تقلیل مصارف تولید، هدایت گری کیفیت و سیستم مدیریت، اطلاع رسانی و تجارت الکترونیک، موارد مالیاتی، بیمه گری، محیط پاک و مسائل گمرکات، آماده و مهیا خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران اظهار داشت: در سومین کلینیک سیار مشاوره کسب و کار مازندران که با حضور ۱۲ مشاور حاذق در شهرک صنعتی بهشهر برگزار شد، جمعی از صنعتگران و تلاشگران عرصه تولید جهت انجام مشاوره، حضور یافتند.