تداوم صدرنشینی پرسپولیس

در پایان هفته دوم دیدارهای گروه B و D و E لیگ قهرمانان آسیا سه تیم ایرانی، رتبه‌های اول، دوم و سوم گروه‌های خود را در اختیار گرفته‌اند. دیدارهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا شنبه شب در سه گروه B و D و E پیگیری شد که در پایان این دیدارها دو تیم فولاد و […]

در پایان هفته دوم دیدارهای گروه B و D و E لیگ قهرمانان آسیا سه تیم ایرانی، رتبه‌های اول، دوم و سوم گروه‌های خود را در اختیار گرفته‌اند.

دیدارهای هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا شنبه شب در سه گروه B و D و E پیگیری شد که در پایان این دیدارها دو تیم فولاد و پرسپولیس به ترتیب با صدرنشینی و ایستادن در رتبه دوم جدول گروه‌شان هفته را به پایان رساندند. همچنین در گروهی که تراکتور حضور دارد، این تیم با دو امتیاز فاصله نسبت به صدر جدول همچنان امیدوارانه به کار خود ادامه خواهد داد.

نتایج کامل هفته دوم و جدول گروه‌های B و D و E را در زیر مشاهده می‌کنید:

گروه B:
نیروی هوایی عراق صفر – پاختاکور ازبکستان صفر
تراکتور ایران صفر – شارجه امارات صفر

در این گروه تیم شارجه امارات با چهار امتیاز صدرنشین است و پاختاکور و تراکتور هر کدام با دو  امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند. نیروی هوایی نیز با یک امتیاز قعرنشین این گروه است.

گروه D:
فولاد ایران یک – الوحدات اردن صفر
النصر عربستان ۳ – السد قطر یک

النصر عربستان و فولاد ایران در گروه D با یک برد و یک تساوی، ۴ امتیازی هستند، اما نماینده عربستان به لطف تفاضل گل بهتر رتبه نخست را در اختیار دارد. الوحدات اردن نیز پس از فولاد و با یک امتیاز در رتبه سوم است و السد در قعر جدول حضور دارد.

گروه E:
الوحده امارات صفر – گوای هند صفر
الریان قطر یک – پرسپولیس ایران ۳

پرسپولیس در گروه E پیشتاز است و با دو برد و کسب شش امتیاز کامل از دو بازی، صدر جدول را در اختیار دارد. گوای هند دو امتیازی و در رتبه دوم قرار گرفته تا الوحده امارات و الریان قطر با یک امتیاز به ترتیب رتبه‌های سوم و چهارم را برای خود کنند.