بازدید معاون وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های راه‌سازی شرق مازندران

حرف آنلاین: معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل در سفر یک روزه خود به مازندران از پروژه های راه‌سازی شرق استان بازدید و در جریان پیشرفت فعالیت‌های راهسازی قرار گرفت.

خادمی در این بازدید که به اتفاق مدیرکل راه و شهرسازی و نماینده مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی همراه بود، ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در بخش ارتقاء و تعریض در سطح محورهای مازندران عنوان نمود: خوشبختانه با توجه به حجم بالای ترافیک و تردد در راههای این استان اقدامات در خور توجه ای در زمینه تعریض و چهار خطه شدن تمامی محورهای اصلی و شریانی استان در دست اجراست.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اعلام اینکه پروژه های شرق استان به ویژه محدوده گلوگاه-دامغان به جهت قرارگیری در کریدور شمال به جنوب، جزو پروژه های اولویت دار می باشد تصریح نمود: این پروژه که با تلاش، پیگیری و بازدید های مستمر اینجانب و همکاران بنده قصد آن داریم تا با رفع موانع وسرعت بخشیدن به انجام کار انشاء اله در کوتاهترین زمان ممکن این محور زیر بار ترافیک قرار گیرد.

دکتر خادمی اظهار امیدواری کرد: انشااله با پیگیری های نمایندگان محترم مر کز استان اعتبارات قابل توجهی به این پروژه تخصیص داده شود تا از این طریق بتوان شاهد ترددی سهل و ایمن در سطح این محور ارتباطی باشیم.

معاون وزیر راه و شهرسازی به نقش پروژه های راهسازی شرق استان در جهت جذب گردشگر و مسافر اشاره و تصریح نمود: با توجه به اینکه این منطقه جزو مناطق بکر و طبیعت چشم نواز مازندران بوده و از طرفی راه ارتباطی این استان را به استان سمنان برقرار می کند، می تواند عامل مهمی برای جذب گردشگر و مسافرانی باشد که این منطقه سفر می کنند.

سید محمد نظری مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران نیز در حاشیه این بازدید ضمن اشاره به اهمیت این پروژه اشاره نمود : محور گلوگاه – دامغان به جهت قرار گرفتن در کریدور شمال به جنوب، میتواند با بهره برداری از این پروژه شاهد افزایش ایمنی و ساماندهی ترافیک منطقه باشیم.

گفتنی است؛ معاون وزیر راه و شهرسازی در سفر یکروزه خود به مازندران از کمربندی بهشهر و تعداد دیگری از پروژه های در دست ساخت بازدید نمودند.