اعزام ۱۰ کاروان از شهرستان نور به جنوب کشور

نور – خبرنگار حرف: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نور گفت: ۵۰۱ نفر از برادران و خواهران به صورت ۱۰ کاروان عمومی به مدت پنج روز به سرزمین نور اعزام شدند. سرهنگ سید نعمت اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار حرف اظهار کرد: کاروان راهیان نور شهرستان نور به مناسبت میلاد با سعادت بی‌بی دو […]

3

نور – خبرنگار حرف: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان نور گفت: ۵۰۱ نفر از برادران و خواهران به صورت ۱۰ کاروان عمومی به مدت پنج روز به سرزمین نور اعزام شدند.

سرهنگ سید نعمت اسدی در گفت‌وگو با خبرنگار حرف اظهار کرد: کاروان راهیان نور شهرستان نور به مناسبت میلاد با سعادت بی‌بی دو عالم فاطمه زهرا(س) و ولادت حضرت امام خمینی(ره) به سرزمین نور اعزام شدند.وی تصریح کرد: ۵۰۱ نفر از برادران و خواهران به صورت ۱۰ کاروان عمومی با همراهان امنیتی، راویان و مداحان به مدت پنج روز به جنوب کشور اعزام شدند که در بازگشت از سرزمین نور به اماکن زیارتی مشرف می‌شوند.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نور افزود: ستاد شهرستان نور با مسئولیت فرماندار شهرستان نور و دبیری فرماندهی سپاه ناحیه نور تشکیل شد و شهرداران نور، ایزدشهر و رویان با حمایت مالی در اعزام کاروان راهیان نور شهرستان نقش تأثیرگذاری ایفا کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

وی از فرماندار شهرستان نور، شهرداران نور، رویان، ایزدشهر، بخشداران، ادارات و همه کسانی که در اعزام کاروان نقش داشتند و حمایت مالی و معنوی کردند، قدردانی کرد.