۱۰ هزار نفر از فرهنگیان مازندران را نیروهای جوان تشکیل می دهند

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به جمعیت ۳۸ هزار نفری پرسنل آموزش و پرورش استان گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر از فرهنگیان مازندران را نیروهای جوان تشکیل می دهند.  «علیرضا سعدی‌پور» در جلسه هیئت رئیسه گروه‌های هم‌اندیشان جوان شهرستان‌ها و مناطق استان که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور شعبانی،معاون پرورشی و فرهنگی […]

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به جمعیت ۳۸ هزار نفری پرسنل آموزش و پرورش استان گفت: بیش از ۱۰ هزار نفر از فرهنگیان مازندران را نیروهای جوان تشکیل می دهند.

 «علیرضا سعدی‌پور» در جلسه هیئت رئیسه گروه‌های هم‌اندیشان جوان شهرستان‌ها و مناطق استان که به صورت ویدئوکنفرانس با حضور شعبانی،معاون پرورشی و فرهنگی و رضایی، مشاورجوان مدیرکل آموزش و پرورش مازندران برگزار شد ضمن تقدیر از جمعیت بیش از ۱۰ هزار نفره جوان شاغل در آموزش و پرورش گفت: بیش از یک چهارم نیروهای فرهنگی آموزش و پرورش مازندران را جوانان سرشار از انرژی، شوق و انگیزه برای اجرای فعالیت‌های موثر در حوزه‌های مختلف و متنوع تعلیم و تربیت تشکیل می‌هند.از همه این جوانان به علت گامهای موثری که در حوره تعلیم و تربیت، فرهنگ و هنر و علم و دانش برداشته‌اند سپاسگزارم.

وی افزود: در حوزه جوانان با مسئولیت هم‌اندیشان جوان ۷ برنامه عملیاتی را دنبال می‌کنیم که انتظار می‌رود تا نیروهای جوان برای اجرایی کردن این برنامه‌ها در جهت افزایش بهره‌وری در جبهه اقدام و عمل سازنده بکوشند.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه جوانان باید میدان‌دار فعالیت‌ها در آموزش و پرورش باشند گفت: اعتماد و باور به جوانان در سطح آموزش و پرورش استان وجود دارد و در بیانیه گام دوم انقلاب نیز رهبر معظم انقلاب با تأکید زیاد بر جوان‌گرایی، راه برون‌رفت از مشکلات را حضور جوانان در عرصه‌ها دانسته‌اند.