کلنگ‌زنی واحد تبلوراعتماد در شهرک‌صنعتی میاندورود

با حضور نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، معاونین شرکت شهرکهای صنعتی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، امام جمعه سورک، بخشدار مرکزی میاندورود و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی، مراسم آئین کلنگ زنی واحد تولیدی تبلور اعتماد پارسیان در شهرک صنعتی شهدای میاندورود برگزار شد. به گزارش حرف آنلاین و به […]

با حضور نمایندگان مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی، معاونین شرکت شهرکهای صنعتی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره)، امام جمعه سورک، بخشدار مرکزی میاندورود و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی، مراسم آئین کلنگ زنی واحد تولیدی تبلور اعتماد پارسیان در شهرک صنعتی شهدای میاندورود برگزار شد.

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از؛ روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، منصورعلی زارعی در این مراسم گفت: باید همه همت کنند تا شرایط مناسب برای حضور سرمایه‌گذاران در بخش تولید و صنعت استان فراهم شود.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: گسترش سرمایه گذاری در بخش صنعت، موجب رشد و شکوفایی اقتصادی و خنثی شدن اثرات زیان بار تحریمهای ظالمانه دشمنان خواهد شد.

علی بابایی کارنامی نیز در این مراسم گفت: اجرای منویات مقام معظم رهبری در حمایت و رفع معضلات عرصه تولید و تقویت صنعت، از اولویتهای دولت مردمی و مسئولین خدوم استان می باشد.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی افزود: حضور سرمایه گذاران دارای توان تولید در شهرک صنعتی شهدای میاندورود می تواند به تقویت فعالیتهای اقتصادی و کاهش بیکاری جوانان این منطقه کمک کند.

لازم به توضیح است مراسم آئین کلنگ زنی واحد تولیدی تبلور اعتماد پارسیان در زمینی به وسعت ۵۰۰۰ مترمربع بمنظور تولید محصولات دارویی بر پایه گیاهی بعنوان محصولات سلامت محور، با حجم سرمایه گذاری ۴۸۰۰ میلیارد ریال برگزار گردید.

گفتنی است، با احداث و راه اندازی این واحد بزرگ تولیدی، زمینه اشتغال بطور مستقیم و غیرمستقیم برای ۳۰۰ نفر از بیکاران منطقه فراهم خواهد شد.