کشف ۷ تن چوب جنگلی قاچاق در نوشهر 

حرف آنلاین: فرمانده انتظامی نوشهر از کشف ۷ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد. سرهنگ اکبر درویشی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو دستگاه خودرو نیسان حامل بار چوب مشکوک و برای بررسی آن را متوقف کردند. وی […]

حرف آنلاین: فرمانده انتظامی نوشهر از کشف ۷ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش ۲۱۰ میلیون ریال در آن شهرستان خبر داد.

سرهنگ اکبر درویشی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی حین گشت‌زنی در سطح حوزه استحفاظی به دو دستگاه خودرو نیسان حامل بار چوب مشکوک و برای بررسی آن را متوقف کردند.

وی به کشف ۷ تن چوب جنگلی قاچاق از نوع گردو و راش در بازرسی از خودرو های مورد نظر اشاره کرد و افزود: در این رابطه ۲ نفر  دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر با بیان اینکه چوب‌های کشف شده به منابع طبیعی تحویل داده شد، خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش ریالی چوب‌های کشف شده را ۲۱۰ میلیون ریال برآورد کردند.

سرهنگ درویشی در پایان با اعلام اینکه منابع طبیعی و جنگل از مواهب الهی برای استفاده عموم است و همه باید در حفظ آن کوشا باشیم از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.