کشف ۲۸ کیلوگرم تریاک و ۷۰ قبضه سلاح  در بابلسر

دادستان بابلسر از کشف ۲۸ کیلوگرم تریاک و ۷۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد. محسن نوروزی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با دریافت گزارشی محرمانه مبنی بر توزیع و فروش مواد مخدر در بابلسر و شهرستان‌های اطراف بلافاصله پرونده در دستور کار قضایی قرار گرفت. وی افزود: در این پرونده مقدار ۲۲ […]

دادستان بابلسر از کشف ۲۸ کیلوگرم تریاک و ۷۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

محسن نوروزی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با دریافت گزارشی محرمانه مبنی بر توزیع و فروش مواد مخدر در بابلسر و شهرستان‌های اطراف بلافاصله پرونده در دستور کار قضایی قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده مقدار ۲۲ کیلوگرم تریاک از نوع سنتی که در قسمت عقب نیسان جاسازی شده بود کشف و ضبط، متهم دستگیر و با قرار قانونی و تشکیل پرونده قضایی وارد زندان شد.دادستان بابلسر همچنین از کشف و ضبط ۶ کیلوگرم تریاک از فردی به نام «الف ـ ش» خبر داد و بیان کرد: متهم مورد نظر بلافاصله دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد.نوروزی تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه نیز فردی اهل و ساکن ارومیه که در امر قاچاق سلاح و مهمات در سطح مازندران و گلستان از جمله شهرستان بابلسر فعالیت داشت، مورد شناسایی و دستگیری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این عملیات ۷۰ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز که در وسیله نقلیه تریلی جاسازی شده بود کشف و ضبط شد و متهم با تشکیل پرونده قضایی و قرار قانونی روانه زندان شد.

به گزارش بلاغ، دادستان بابلسر از دستگیری باندی که اقدام به جعل چک‌های بانکی می‌کردند خبر داد و گفت: در این مورد سه نفر دستگیر و با قرار قانونی به زندان معرفی شدند و پرونده آنها نیز در حال بررسی است.نوروزی با اعلام اینکه سارق حرفه‌ای که شبانه با ورود به منازل افراد اقدام به سرقت جواهرات می‌کرد، دستگیر شد، گفت: در این عملیات متهم مورد نظر دستگیر و در بازجویی‌های خود به سرقت ۱۵ فقره جواهرات از منازل افراد اعتراف کرد.

دادستان بابلسر در پایان گفت: در این پرونده متهم به همکاری دو تن از شرکایش اعتراف کرد که بلافاصله متهمان دستگیر و روانه زندان شدند.