پیشرفت ۵۵ درصدی ساختمان آتش‌نشانی شهرک صنعتی رستمکلا

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: احداث پروژه ساختمان آتش نشانی شهرک صنعتی رستمکلا قائم شهر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال در حال انجام است. به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی تصریح کرد: احداث ساختمان آتش نشانی و تجهیز آن در شهرکها و نواحی صنعتی […]

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران گفت: احداث پروژه ساختمان آتش نشانی شهرک صنعتی رستمکلا قائم شهر با ۵۵ درصد پیشرفت فیزیکی و اعتبار بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی مازندران، یاسر امینی تصریح کرد: احداث ساختمان آتش نشانی و تجهیز آن در شهرکها و نواحی صنعتی ، موجب امنیت روانی تولیدکنندگان و سرمایه گذاران و جلوگیری و کاهش ضرر و زیان سرمایه گذاری در حوزه تولید و صنعت خواهد شد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران افزود: شهرک صنعتی رستمکلا با مساحت ۳۴ هکتار در سال ۱۳۸۳ به تصویب هیئت دولت رسیده و عملیات عمرانی آن نیز در سال ۱۳۸۷ آغاز گردید.

امینی بیان داشت: با تعداد ۷۱ سرمایه گذار در شهرک صنعتی رستمکلا قرارداد منعقد شد و در حال حاضر تعداد ۳۰ واحد بهره بردار با حجم سرمایه گذاری ۴۱۹ میلیارد ریال اشتغال تعداد ۳۹۹ نفر در این شهرک صنعتی مشغول فعالیت می باشند.

وی اعلام داشت: پروژه احداث ساختمان آتش نشانی در شهرک صنعتی رستمکلا قائم شهر با پیشرفت ۵۵ درصد در حال اجرا بوده که برای احداث و تکمیل این پروژه بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال از محل منابع داخلی تأمین اعتبار گردیده است.