پشت پرده برکناری سرمربی استقلالی نساجی مازندران

استان مازندران با داشتن دو تیم در لیگ دسته اول سهم خوبی در این مسابقات دارد. به خصوص که دو تیم نساجی و خونه به خونه در این فصل در زمره مدعیان صعود به لیگ برتر هستند و فوتبال دوستان مازندران بسیار امیدوارند که حداقل یکی از این دو تیم را در پایان فصل جاری […]

استان مازندران با داشتن دو تیم در لیگ دسته اول سهم خوبی در این مسابقات دارد. به خصوص که دو تیم نساجی و خونه به خونه در این فصل در زمره مدعیان صعود به لیگ برتر هستند و فوتبال دوستان مازندران بسیار امیدوارند که حداقل یکی از این دو تیم را در پایان فصل جاری در لیگ برتر ببینند. برکناری شبانه سرمربی تیم سوم جدول اولین تصمیم عجیب مالک و مدیر نساجی در این فصل نبود. تصمیم سازان در باشگاه نساجی برای اولین بار وقتی هوادارن خود و دیگر اهالی فوتبال را شگفت زده کردند که طی اقدامی عجبی تصمیم گرفتند تمرینات تیم شان را به جای قائمشهر در تهران دنبال کنند تا نساجی تنها تیمی باشد که در همه بازی هایش اعم از داخل و خارج از خانه، میهمان باشد. چرا که آنها حتی برای بازی‌های خانگی نیز باید سفر کرده و اردو بزنند. با این تصمیم نساجی در طول فصل تنها یک دیدار خانگی داشت که آن هم بازی با تیم بادران در نیم فصل نخست بود که در هفته دوازدهم این مسابقات برگزار شد و با شکست نساجی همراه بود.

اختلافی که بین پاشازاده و مدیریت باشگاه ایجاد شد و در نهایت منجر به برکناری وی شد، یک شبه ایجاد نشد که همان شب به برکناری او منتهی شود. این اختلاف بر سر دستیاران مهدی پاشازاده بود که مالک و مدیر باشگاه مصرانه خواهان برکناری آنها بودند.

مهدی پاشازاده کادرش را از احمد کعبیان پور و محمد نیک سیرت دو همبازی سابقش در استقلال تشکیل داده بود که در همه سال‌های اخیر در تیم‌های مختلف همراه او بودند. همچنین فرشاد غدیری بعنوان مربی دروازه‌بان در این کادر حضور داشت و علی آذری هم بعنوان دیگر دستیار پاشازاده به کادر فنی اضافه شد.

اختلاف بین مدیریت و سرمربی از جایی شروع شد که به پاشازاده اصرار شد دستیارانش به جز علی آذری را برکنار کرده و دستیاران جدیدی را که باشگاه معرفی می‌کند به جای آنها انتخاب کند. پیشنهادی که مورد توجه و قبول پاشازاده قرار نگرفت و در نهایت منجر به اختلاف شدید بین طرفین شد.

پاشازاده آنقدر مقابل درخواست مدیران باشگاه نساجی مقاومت کرد که در نهایت حکم برکناری شبانه خودش صادر شد تا تیمی که در پایان نیم فصل روی سکوی سوم مسابقات لیگ دسته اول قرار داشت و شانس خوبی برای صعود به لیگ برتر داشت با تغییرات در کادر فنی مواجه شود. البته بعد از این  اتفاق داود مهابادی بعنوان سرمربی جدید تیم نساجی انتخاب شد و علی آذری و فرشاد غدیری از کادر مهدی پاشازاده در کادر مهابادی ماندند و به کار خود ادامه دادند.