پذیرش ۱۹ هزار خانوار در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش مازندران از پذیرش بیش از« ۱۹ هزار خانوار » در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران خبر داد. مهدی عابدی گفت: پذیرش مهمانان فرهنگی از ۲۸ خردادماه ۱۳۹۸ آغازشده است و تا ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ نیز ادامه خواهد داشت که برابر آخرین آمار ۲۰۷ هزار و۸۶۴ نفر روز در مازندران اسکان […]

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش‌وپرورش مازندران از پذیرش بیش از« ۱۹ هزار خانوار » در مراکز اسکان فرهنگیان مازندران خبر داد.

مهدی عابدی گفت: پذیرش مهمانان فرهنگی از ۲۸ خردادماه ۱۳۹۸ آغازشده است و تا ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ نیز ادامه خواهد داشت که برابر آخرین آمار ۲۰۷ هزار و۸۶۴ نفر روز در مازندران اسکان داده شدند.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت آموزش‌وپرورش مازندران با اشاره به تلاش‌ شبانه‌روزی آموزش‌وپرورش استان برای تأمین امنیت، بهداشت و رفاه مسافران و گردشگران نوروزی، خاطرنشان کرد: امسال ۴۰ پایگاه پذیرش و ساماندهی مسافران، ۲۸۱ مدرسه و  دو هزار و ۲۱۱ کلاس را برای ستاد اسکان تجهیز کردیم که بر اساس امکانات در سه سطح «ویژه»، «الف» و «ب» طبقه‌بندی شدند.

عابدی در ادامه سخنان خود بیان داشت: از ۲۸خرداد تا پایان روز ۲۸ تیر « ۱۹هزار و ۲۴۶خانوار»، معادل«۶۹ هزار و ۲۸۸ نفر» و « ۲۰۷ هزار و ۸۶۴ نفر روز» در ستادهای اسکان استان مازندران پذیرش شدند.

وی خاطرنشان کرد: رکورد بالاترین آمار پذیرش مسافران و گردشگران در ستادهای اسکان آموزش‌وپرورش مازندران در حال حاضر به ترتیب مربوط به ستاد اسکان آموزش‌وپرورش رامسر، بابلسر و ساری ناحیه یک است.