پایان رقابت‌های قهرمانی کشتی لوچو در مازندران

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، مسابقه کشتی لوچو قهرمانی استان به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع، با شرکت لوچو کاران ۱۲ شهر در سالن ورزشی امام خمینی (ره) شهرستان نور برگزار شد. در پایان این مسابقه در اوزان ۶۵، ۷۵، ۸۵، ۹۵ و +۹۵ کیلوگرم، در وزن ۶۵ کیلو، […]

به گزارش حرف آنلاین و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مرکز مازندران، مسابقه کشتی لوچو قهرمانی استان به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع، با شرکت لوچو کاران ۱۲ شهر در سالن ورزشی امام خمینی (ره) شهرستان نور برگزار شد.

در پایان این مسابقه در اوزان ۶۵، ۷۵، ۸۵، ۹۵ و +۹۵ کیلوگرم، در وزن ۶۵ کیلو، پژمان ذوالفقاری از بابل محمد حسین طلایی از بندپی، سید مهرشاد دانیال از عباس آباد و در ۷۵ کیلو؛ میلاد نوروزی از بابلسر، سید یونس حسینی از چمستان ومحمد آهنگریان از کلاردشت به عناوین برتر دست یافتند.
در وزن ۸۵ کیلوگرم؛ مهران فرهادی از ساری، حسین خداکرمی از نور، امیر خان زاده از بندپی، در ۹۵ کیلو؛ علیرضا قاسمی ازچمستان، مهرزاد اسکندری از نور و محمد خدا مرادی از نور به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.

همچنین در وزن به اضافه ۹۵ کیلوگرم محمد علی تبار از بندپی و ایمان محسنی زاده از نور به مقام اول و دوم رسیدند.

در پایان این مسابقه نیزحسین رمضانیان از بابل به عنوان پهلوان پهلوانان دست یافت و به نفرات برتر و قهرمانان اوزان مختلف جوایزی اهدا شد.