برای دومین دوره پیاپی؛

هادی حق پرست رئیس اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل ساری شد

حرف آنلاین: ریاست هیئت مدیره اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل سبک و سنگین شهرستان ساری، پس از برگزاری انتخابات، برای دومین دوره پیاپی به هادی حق‌پرست مجاوری سپرده شد.

به گزارش حرف آنلاین، در این انتخابات اتحادیه تعمیرکاران اتومبیل‌ سبک و سنگین مرکز مازندران ۶۷۲ نفر شرکت کردند که هادی حق‌پرست مجاوری  به عنوان رئیس هیات مدیره انتخاب شد و اعضای هیات مدیره هم معرفی شدند.

هادی حق پرست که در دوره گذشته نیز به عنوان رئیس اتحادیه انتخاب شد و چندی پیش نیز در انتخابات هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز مازندران به عضویت هیئت رئیسه در آمد، در این انتخابات ۵۳۱ رأی از مجموع ۶۷۲ رأی را کسب کرد و با ۸۰ درصد آرا، به عنوان رئیس هیئت مدیره انتخاب شد.

سید محمد میری با ۲۳۱ رأی به عنوان نایب‌رئیس اول و عباس بهاری با ۱۸۸ رأی به عنوان نایب‌رئیس دوم انتخاب شدند. محمدرضا زارعی با ۱۵۹ رأی به عنوان دبیر، سید رضی موسوی با ۱۵۷ رأی به عنوان خزانه‌دار و سید ضیاء حسینی و محمدجواد آزرده افراپلی با ۹۹ رأی نیز به عضویت هیئت مدیره درآمدند.

مصطفی قادری جویباری با ۸۹ رأی، مهدی رضی‌پور با ۶۷ رأی و سید صالح جعفری با ۴۲ رأی نیز به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.میلاد رجبی پنبه‌چوله، هدایت‌الله ابراهیمی کیاپی و فوآد هدایت‌پور نیز که از نامزدهای این انتخابات بودند به ترتیب ۲۳، ۱۷ و ۱۰ رأی کسب کردند.