میوه لیبرال دموکراسی چپاول، رانت و فساد است

  فریدونکنار – خبرنگار حرف: فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه خاستگاه لیبرال دموکراسی در غرب است، گفت: هیچ پیشرفتی در کشور از سوی لیبرال صورت نگرفته است و میوه لیبرال دموکراسی چپاول، رانت و فساد است. سردار محمدحسین بابایی در جمع کارکنان سپاه ناحیه فریدونکنار اظهار کرد: شهرستان فریدونکنار دارای افرادی بسیار خوب، […]

 

2

فریدونکنار – خبرنگار حرف: فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه خاستگاه لیبرال دموکراسی در غرب است، گفت: هیچ پیشرفتی در کشور از سوی لیبرال صورت نگرفته است و میوه لیبرال دموکراسی چپاول، رانت و فساد است.

سردار محمدحسین بابایی در جمع کارکنان سپاه ناحیه فریدونکنار اظهار کرد: شهرستان فریدونکنار دارای افرادی بسیار خوب، مومن، باانگیزه، روحانیت مبارز و چهره‌های ماندگار است.وی با اشاره به اینکه تلاش زیاد برای انجام دادن کار موثر است، خاطرنشان کرد: ثروت واقعی در کشور، نیروی انسانی تلاشگر و انقلابی است.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه پاسداران شایسته‌ترین افراد برای تشریح وضعیت انقلاب اسلامی هستند، گفت: انقلاب اسلامی زمینه‌ساز ظهور امام زمان است و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وظیفه نگهداری از این انقلاب را دارد.

این مسئول تاکید کرد: پاسداران باید روز به روز در مسیر پیشرفت حرکت کنند و اگر در یک جا بمانند متضاد با انقلاب است چراکه انقلاب اسلامی در مسیر کمال حرکت می‌کند.

بابایی با اشاره به پنج مرحله تحقق اهداف انقلاب اسلامی از دیدگاه رهبری یادآور شد: متاسفانه هنوز در گام سوم که تشکیل دولت اسلامی است فاصله داریم و این موضوع از ابتدای انقلاب در ایران تحقق پیدا نکرد.

وی ادامه داد: قبل از انقلاب دو نوع تفکر مارکسیستی و دینی وجود داشت که پس از انقلاب تفکر لیبرالی جایگزین تفکر مارکسیستی شد و در حال حاضر دو تفکر لیبرالی و اسلام ناب محمدی در کشور وجود دارد.

فرمانده سپاه کربلا مازنداران با بیان نقاط ضعف و قوت جمهوری اسلامی افزود: نداشتن روحیه جهادی، اشرافی‌گیری، نفوذ افراد غیرانقلابی به بدنه دولت، وابستگی برخی از مسئولان به کشورهای غربی از جمله چالش‌های موجود در کشور است. این مسئول خاطرنشان کرد: پیشرفت علمی، اقتدار نظامی، قدرت منطقه‌ای از نقاط مثبت نظام جمهوری اسلامی است.بابایی با تاکید بر اینکه پیشرفت‌های ایران با تکیه بر اسلام ناب بوده است، گفت: تفکر حزب‌الهی توانست موفقیت‌های زیادی را در دفاع مقدس، پیشرفت علمی و نظامی به دست آورد.وی با اشاره به اینکه ایمان می‌تواند موجب پیشرفت شود اظهار کرد: شهید چمران، بابایی، شهریاری از مصادیق افراد با ایمان هستند که موجب پیشرفت شدند.

فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اینکه خاستگاه لیبرال دموکراسی در غرب است، خاطرنشان کرد: هیچ پیشرفتی در کشور از سوی لیبرال صورت نگرفته است و میوه لیبرال دموکراسی چپاول، رانت و فساد است.

بابایی با بیان اینکه انگیزه‌ای برای جلوگیری از فساد در دولت و مجلس وجود ندارد، گفت: مبارزه فرهنگی استراتژی دشمنان است و تغییرات فرهنگی و برداشتن حجاب یکی از اصولی‌ترین اقدامات آنان است.