قلیان برنجی دو بازیکن مطرح تیم پایتخت لو رفت

تصاویری که دو بازیکن مطرح پایتخت نیمه‌های شب در فضای مجازی منتشر کردند زاویه تازه‌ای از استعمال قلیان توسط فوتبالیست‌ها و شب زنده‌داری این بازیکنان را نشان داد. چندی پیش بود که علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال از حضور بازیکنانش در فضای مجازی گلایه و ابراز نگرانی کرد. بعد از او برانکو ایوانکوویچ هم […]

تصاویری که دو بازیکن مطرح پایتخت نیمه‌های شب در فضای مجازی منتشر کردند زاویه تازه‌ای از استعمال قلیان توسط فوتبالیست‌ها و شب زنده‌داری این بازیکنان را نشان داد.

چندی پیش بود که علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال از حضور بازیکنانش در فضای مجازی گلایه و ابراز نگرانی کرد. بعد از او برانکو ایوانکوویچ هم به حضور بازیکنان در فضای مجازی و استعمال قلیان واکنش نشان داد.

مدتهاست فضای مجازی بخش عمده ای از زندگی افراد در مسئولیت ها و شغل های مختلف را به خود اختصاص داده و هر روز زوایای منفی از حضور بیش از اندازه در این فضا نمایان می شود. در این میان فوتبالیست های مطرح که طبیعتا باید رفتار حرفه ای داشته باشند و زودتر از سایر افراد به رختخواب بروند تا نیمه های شب بیدار هستند و به شب زنده داری می پردازند.

در این میان یکی از شبکه های پرمخاطب اجتماعی به تازگی امکانی را برای کاربران خود فراهم کرده که می توانند به صورت زنده با دنبال کنندگان خود صحبت کند و واکنش زنده آنها را دریافت کند.

اولین ساعات بامداد چهارشنبه و زمانی که فوتبالیست های حرفه ای باید خواب باشند دو بازیکن مطرح و سرشناس یکی از تیم های پایتخت با حضور در این برنامه واکنش های دنبال کنندگان خود را می دیدند. این بازیکنانان البته پا را فراتر گذاشتند و دوربین را به جهات مختلف می چرخاندند و درحالی که مشغول بازی کامپیوتری بودند، از قلیان برنجی شان نیز به طور ناخواسته رونمایی کردند و مشخص شد کار غیرحرفه ای آنها تنها شب زنده داری و بازی کامپیوتری نیست و استعمال قلیان هم در کار است.

مربیان و کارشناسان زیادی در مورد استعمال قلیان توسط بازیکنان اظهار نظر کرده بودند که یکی از آنها برانکو ایوانکوویچ بود. وی در نشست خبری قبل از دیدار برابر گسترش در واکنش به پرسش خبرنگاران در این مورد گفت: اطلاعی ندارم که چه کسی چه کار می‌کند اما در مدتی که در این تیم هستم در چارچوب تمرین‌ها و تا جایی که بازیکنان را دیده‌ام، احدی را ندیدم که سیگار و قلیان کند. حالا این که کسی در خانه‌اش دخانیات مصرف کند را  نمی‌دانم.

به گزارش مهر، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال استقلال نیز با گلایه از حضور بازیکنانش در فضای مجازی تاکید کرده بود که زمان زیادی که این بازیکنان در فضای مجازی می گذارند به تیمش ضربه زده و تمرکز را از بازیکنان گرفته است.