شهرک صنعتی نیاز به سرمایه‌گذارانی اهل نبرد دارد

حرف آنلاین: امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران به اتفاق سرهنگ پاسدار حسینیان رئیس سازمان بسیج کارگری استان با حضرت حجت الاسلام و المسلمین قلی پور امام جمعه شهرستان بابلسر دیدار و بیان کرد که شهرک صنعتی نیاز به سرمایه گذرانی اهل نبرد دارد. حجت الاسلام قلی پور در این دیدار گفت: امروز با وجود […]

حرف آنلاین: امینی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران به اتفاق سرهنگ پاسدار حسینیان رئیس سازمان بسیج کارگری استان با حضرت حجت الاسلام و المسلمین قلی پور امام جمعه شهرستان بابلسر دیدار و بیان کرد که شهرک صنعتی نیاز به سرمایه گذرانی اهل نبرد دارد.

حجت الاسلام قلی پور در این دیدار گفت: امروز با وجود موانع زیادی که از سوی استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی به کشور و صنعت و اقتصاد این مرزوبوم تحمیل گردیده، شهرک صنعتی بعنوان میدان اصلی نبرد است و سرمایه گذارانی را می طلبد که مرد میدان باشند.
 
امام جمعه شهرستان بابلسر افزود: خوشبختانه با توجه به منویات مقام معظم رهبری در سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها، شرکت شهرکهای صنعتی استان با حضور مدیریت فعال و پرتلاش آن، در سال ۱۴۰۰ خوش درخشید و اتفاقات بسیار خوبی را رقم زد و لازم است این اقدامات، به همین منوال ادامه یابد تا شاهد رشد و شکوفایی صنعت، تولید و اشتغال در سطح شهرکها و نواحی صنعتی شهرستان بابلسر باشیم.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی مازندران نیز در این دیدار بیان داشت: شهرک صنعتی بابلسر و ناحیه صنعتی میرود، در سطح منطقه از شرایط ویژه ای برخوردار می باشند و متقاضیان زیادی مراجعه می کنند تا در این منطقه سرمایه گذاری کنند.
 
امینی با ارائه گزارشی از عملکرد شرکت شهرکهای صنعتی استان گفت: کلیه اقدامات، براساس منویات مقام معظم رهبری و خط مشی وزارت صمت و سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران صورت می گیرد و یکی از مشکلات بزرگی که استان مازندران با آن دست به گریبان است، کمبود زمین صنعتی می باشد و برای حل این معضل، شناسایی و پایش واحدهای راکد و غیرفعال و رسیدگی به پرونده های متشکله را با جدیت در دستور کار قرار دادیم تا با فسخ قراردادهای راکد و غیرفعال و واگذاری زمینهای آزاد شده به سرمایه گذاران دارای اهلیت، مقداری از مشکلات موجود مرتفع گردد