فرمانده سپاه کربلا مازندران:

شفاف‌بودن مواضع از ویژگی‌های شهید سید حمید رضا هاشمی بود

حرف آنلاین: فرمانده سپاه کربلا مازندران با بیان اينکه در موقعیت‌های مختلف و بحرانی سردار شهید سید حمید رضا هاشمی اقدام به مدریت آن بحران می‌کرد، گفت: یکی از ویژگی‌های برجسته این شهید، شفاف بودن مواضع و دیدگاه وی بود.

سردار سیاوش مسلمی فرمانده سپاه کربلا مازندران در یادواره شهید سید حمید رضا هاشمی فرمانده اطلاعات سپاه سیستان و بلوچستان ، با تاکید براینکه، شهید هاشمی به هیچ وجه اهل مماشات نبود به طوری که سپاه سیستان و بلوچستان وی را به مماشات نبودن می‌شناسند، افزود: شهید هاشمی دارای ایمان و تقوای والایی بود همان چیزی که دشمن دنبال به دنبال حذف باورهای دینی است.

وی تصریح کرد: دشمن به این مهم‌ دست یافت که اگر باورها و اعتقادات دینی ایرانیان را ضعیف کند به تمام اهداف خود می‌رسد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران، تصریح کرد: اگر ایمان ضعیف شود غیرت و حجاب تضعیف می‌شود و نیز خانواده‌ها متزلزل شده و آسیب‌های اجتماعی در جامعه گسترش خواهد یافت.

این مسئول درباره دستگیری‌های اغتشاشات اخیر، یادآور شد: در دستگیری‌های اخیر افرادی که دستگیر شدند حتی یک نفر اهل نماز نبود و این نشانه تضعیف باورهای دینی است که در نتیجه آن احترام به پدر و مادر به فراموشی سپرده خواهد شد و ملیت و ملی‌گرایی از بین خواهد رفت و احترامی به پرچم نخواهیم دید که این موارد نقشه‌های دشمن است.

وی افزود: کشور دارای جوانانی همچون شهید هاشمی است و دشمن باید بداند، کشور ایران با این جوانان هرگز نمی‌تواند امنیت مردم را خدشه وارد کند.

مسلمی تصریح کرد: انقلاب اسلامی جوانانی همچون سردار سید رضا هاشمی‌های بسیاری را در کشور دارد.

وی تاکید کرد: به مردم ایران اطمینان می‌دهیم که ما فرزندان انقلاب تا آخرین قطره خون‌مان در راه سید و شهدا و در راه اعتلای انقلاب اسلامی و استمرار و تکامل انقلاب اسلامی پایدار و استوار خواهیم بود و خون خود را فدای این انقلاب خواهیم کرد.

فرمانده سپاه کربلا مازندران، ادامه داد: مردم ثابت کردند که در این اغتشاشات گذشته همواره پای این انقلاب بودند و هر ساعت و ثانیه خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جانبازان و تمامی کسانی که دل در گرو این انقلاب داشتند که چه اقدامی می‌توان انجام دهند.

این مسئول با بیان اینکه دشمنان انقلاب دنبال بیراه‌ای برای تضعیف ایمان مردم هستند که هرگز به نتیجه نخواهند رسید، گفت: امروز جوانانمان باید در این جنگ جهانی تمام عیار رسانه‌ای فریب رسانه‌های دروغگوی دشمن را نخورند خانواده‌ها باید مراقب فرزندان و جوانان مملکت باشند تا جوانان در این فضای رسانه‌ای که دشمن فراهم کرده فریب نخورند.